Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen karakterü nőket szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen karakterü nőket szeretnétek leginkább. Most távol álljon tőletek a szerelem, testi vágyak szerint mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Szerintem gyönyörű, formás, feszes jó melleket csinálnak plasztikailag. Ánèlkül nem is lehet igazá jó melle egy nőnek. A feneke sem árt ha szilikonos mert atzól is csak igazán feszessè, profi módon formássá válhat. Láttam olyat, tetszett. A műhaj az fura, de nem gond ha valakinek az van. Az id elég drága, de legalábbvvan látszata , szèpsége. Az ilyet igazán jó nőnek tartom. De rengetek fantasztikus feneket láttam már, szlikon nélkülit. Oda nem előfeltétel. De mellekben már csak úgy lehet dögös. Nektek mi tetszik igazán?
2017. nov. 12. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szeretem a kis melleket amik feszesek es foleg a fiatalabbakat szeretem 16-20 eves korosztaly es szep arc a mindenem 22/F
2017. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes jobban tetszik a szilikon nagyon meglatszik
2017. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó az a szilikon. Csak az ilyen nők a velejéig romlottak. Sajnos náluk tipikusan igaz, hogy a pènz a lènyeg. Képesek azok öregekkel is összeállni, ha szolgálják a jólétüket és eltartják őket. De felelősséget nem vállalnak, sok jókèpü fiatalt semmibe néznek. Egyszer volt egy próbálkozó, de az adataimat akarta elhalászni de a sajátját nem akarta megadni. Frusztrált, velejéig romlott Érdi lakos volt. Egy 25 èves lány. Teljesen mindenhol szilikonnal. Műszájjal , műhajjal. Azt írta, olyan feneke van, hogy szarosan is neghágnám. De az volt a durva , higy sokszor nem emlékezett mit írt egy adott megszólalása elött. Betegagyu volt, azèrt nem tudtam boldog lenni vele. Önző kis mocsok
2017. nov. 12. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a természetes kisebb mellek jönnek be popsi formás feszes
2017. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"De mellekben már csak úgy lehet dögös."


Akkor meg ne sajnáld a pénzt a szilikon mellekre.

2017. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem mi könnyen meg tudnánk osztozni a világ nőin :)
2017. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A plasztikai műtétekért tudtommal nem lehet fiatalsággal és jóképűséggel fizetni.
2017. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz bugyuta? Mit keresel itt?
2017. nov. 13. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Arról, - ha tényleg nem értenéd, - hogy "jóképű fiatal" nem igen fogja finanszírozni a plasztikai műtéteiket.
2017. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nem ez a lényeg a dologban.
2017. nov. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!