Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már így ti is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így ti is?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy helyes lánnyal. Minden téren nagyon megfogott, külsőre tündér, erre mikor kicsit intimebb témák is szóba kerültek közöttünk, előjöttek a perverz vágyai... Konkrétan azt kérte, hogy szex közben ütlegeljem, pofozzam, köpjem le, harapjam a seggét, stb meg hogy a végén pisáljam is le...


Hát mondom ez már azért durva.. lehet én vagyok nagyon földhöz ragadt mimóza, de komolyan ma már a legtöbb lány ilyen kiélt, hogy csak az ilyen beteg perverz dolgok tudják lázba hozni? 22/F

Azért elég beteg világban élünk, mert már nem is ez volt nekem az első, akitől így kiakadtam.



2017. nov. 13. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem kiéltség. Szimplán ezt szereti. Semmi beteges nincs benne, ha egymás közt vagytok.

Ha te nem élvezed, ne csináld.

2017. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az ok, hogy azt szereti, de ez akkor se normális dolog. Az ilyen lány belül egy perverz beteg állat és az a baj, hogy kivülről tök normálisnak néz ki, csak akkor tudod meg, ha jobban megismered.
2017. nov. 13. 09:30
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Sokan elutasítjk, vannak akik vágynak rá, de nem merik se kérni se megvalósítani, és vannak akik felvállalják, mert szeretnék magukat is legjobban érezni szex közben.


Miért, tr nem mondod el a vgyaidat? Illetve nem várod el. A partneredtől, hogy elmondja, tudd mit szeretne ő átélni?

Legjobb az elején tisztázni ilyeneket, hogy később ne legyen belőle csalódás.

2017. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Ez a típus a kedvencem: szolidnak néz ki, de amikor becsukódik az ajtó, akkor átmegy féktelen szukába.


Amiket felsoroltál, azok nekem mind bejönnek, szóval ha te ezektől visszahőkölnél, akkor bemutathatnál a Kisasszonynak... :)


Én egyébként nem tartom kiéltségnek.

2017. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lassmich Ruhe ***** válasza:
31%
Nem, nem mind ilyen, és szerintem is komoly gond van, ha egy 20 éves lányt már csak az ilyesmi indítja be. Vannak, akiknek bejön az ilyen lány, és vannak, akiknek nem. Ha Neked ezek a dolgok nem izgatók, nem érdekelnek, akár még ellenérzéseid is vannak ezekkel kapcsolatban, akkor ne erőszakold meg önmagad, hanem sétálj el szépen.
2017. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De akkor nem értem minek álszenteskedni? Én mindig tudtam, hogy a nők sokkal perverzebbek, csak jól tudják titkolni... Egy nő akár szamárral, lóval, vagy bármivel is tudja csinálni, ha úgy van kedve. Egy férfiról ezt már kevésbé lehet elmondani. Nincs is ezzel gond, csak akkor nem a férfiakat kéne a perverz félrekúró álszenteknek beállítaniuk és akkor rendben lennénk.
2017. nov. 13. 09:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Húh hát én imádnám.
2017. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Lassmich Ruhe ***** válasza:
78%

"Én mindig tudtam, hogy a nők sokkal perverzebbek, csak jól tudják titkolni... Egy nő akár szamárral, lóval, vagy bármivel is tudja csinálni, ha úgy van kedve. Egy férfiról ezt már kevésbé lehet elmondani."


Azért ez nagyon erős, és nem is feltétlen igaz sztereotípia. Amelyik meg lóval, szamárral csinálja, az nem nő, hanem egy állat, kéretik a nőket nem összekeverni az ilyen teremtményekkel.

38F

2017. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne.

Amúgy szinte mindenkinek vannak extrém vágyai, csak sokan nem merik felvállalni.

2017. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
En azert kiprobaltam volna a helyedbe nem csak teged tesztelt-e.
2017. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!