Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nagyobb része nem szeret szopni, ugyanakkor a pasiknak csak kisebb része nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés
Nyaláskor a lány folyamatosan nedvedzik; az ondó pedig csak rövid ideig jön. Akkor mit nem birnak benne?
2017. nov. 13. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
hülyeség. engem még egy nő sem utasított el így és szerette is
2017. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez pont nincs így, rengeteg pasi nem nyal, és még kevesebb tud jól nyalni.
2017. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

2.válaszolónál a pont.

Egyik pasim se szeretett nyalni de elvárták hogy én szopjak.

2017. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok nyalni, viszont a szopást nem nagyon várom el. De néha igen, tehát mondjuk 10 szexből 1-2-szer jó ha leszopnak. Azon kívül viszont nekem az a jó szex, ha kinyalom a lányt jól, aztán megdugom. A legtöbb nő tényleg nem szeret/akar szopni. A nők 90%-a persze a szájába veszi. Nem erről van szó. De azt látom rajtuk, hogy nem azért mert annyira kívánják/vágyják a fa szt. Hanem mert egyszerűen az van a fejükben, hogy az része egy párkapcsolatnak vagy csak szexuális aktusnak hogy le KELL szopniuk a férfit.


19 lánnyal voltam az életemben, mindegyik a szájába vette és úgy 3-4 volt, aki jól is szopott.

24/F

2017. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

igen szerintem is fordítva van, a legtöbb lány csinálja az más kérdés h élvezi-e, azok is csinálják akik nem élvezik, mert úgy érzik ez elvárás.

srácok közül, sok haver van aki nem szeret nyalni, és a csajok odavannak értem mert jól nyalok. elvileg nagyon kevesen tudnak jól nyalni és a legtöbben meg se próbálkoznak vele. hogy miért, azt nem tudom (engem izgat, ha kinyalhatok egy lányt)

2017. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5:


Igaz. Nem csajoktól, hanem saját legjobb barátaimtól, haveroktól hallom, hogy a legtöbben nem szeretnek nyalni, vagy nekik az tök másodlagos dolog. Ehhez képest nekem az hogy a szám a puncira cuppan, annyira alap, mint hogy a farkam be is dugom utána. Nekem is sok csaj mondta hogy jól nyalok. Bár valószínűleg csak annyi a "trükk", hogy szeretem, sokáig szeretem és tudom hogy a csiklót kell és tényleg élvezem. Csak azért olyan fura hogy te és én lennénk a kisebbség. Csak nem, ugye?

2017. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok olyan pasit aki szeret nyalni?
2017. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők imádnak szopni csak tudni kell szopatni őket
2017. nov. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:


Nem mindegyik, de ebben is lehet valami hogy sok nő jobban felizgul, ha a szexben, szopáskor ledominálják őket. Egyáltalán nem ilyen vagyok, szóval én csak hátradőlnék és élvezem ha szop egy nő, de sok férfi tényleg azt csinálja hogy beszél, fogja a nő kezét, fejét, parancsokat ad, stb szopatás közben. És elhiszem hogy ez sok nőt beindít, ha nem is mindet.

2017. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9:

Elméletben nagyon is vágod te ezt:)


Kérdező:

Jól értem, h te azt h a nő folyamatosan nedvedzik, némi undorral írod, alátámasztando hogy a nyalás során mennyi szörnyűséget kell kiallnunk?:)

2017. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!