Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lakásos prostinál lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lakásos prostinál lehet olyanokat mondani, "ez az te kis qrva", stb?

Figyelt kérdés
Vagy ez túl durva? Erre érzékenyek? :)

2017. nov. 14. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Tapintatlan lennél. Mire jó ez? Ha jómodorú vagy, jobban szeretnek.

Azok a nők is, akik nem prostik.

2017. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele. Van amelyik vállalja/szereti
2017. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én tisztelem, szeretem a nőket, eddig meg nem voltam prostinál. Szerintem Ők is ugyanolyan lányok, csak lusták vagy kapitalisták, de lényegében ugyanolyan emberek... Ezzel tisztában vagyok.

Viszont az eddigi kapcsolataimban is az izgatott fel, ha kicsit lekezelő vagyok a lánnyal, úgy hogy ilyeneket mondok neki. De ez kizárólag a szexualitásban volt jelen, a mindennapokban tisztelet tudó vagyok.

És ezt a kapcsolataimban -meg ha felszettem csak úgy valakit- a csajok is élvezték, mindíg jobban nedvesedtek, ha így beszéltem velük.

Persze néha szeretkeztünk is, nem csak dugtunk, valtozatos volt.


Most szeretnék életemben először egy igényes lakásos prostihoz menni, s itt a dolgok szerintem kicsit egyoldalúbbak lesznek, elvégre én fizetek és nem Ő.

Engem az izgatna, ha lehetnék kicsit durvább (amit az adatlapja szerint szeret), viszont pont azért kérdezem hogy ilyet vajon mondjak e, mert végülis Ő valóban kuurva és lehet megsértődne ezen (bár szerintem pont ezért nincs oka)...

2017. nov. 14. 14:28
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
egyszerű hívd fel mond hogy ezt szertnéd és mondja hogy oké vagy azt hogy nem, ennél ezerszer extrémebb dolgokat is szoktak kérni
2017. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minden megbeszélés kérdése. Kíváncsiságból szoktam beszámolókat olvasgatni ilyen okdalakon, simán van ott csúnya beszéd is. Egyszerűen kérdezz rá kedvesen, udvariasan és megkapod a választ.
2017. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer voltam lakásos prostinál kb 20 éves koromban. Megsértődött arra, amikor azt mondtam "dugás". Mert hogy ő nem "dug", hanem "szeretkezik".


Elképesztő...


25/F

2017. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elején tisztázni kell a játékszabályok, hogy mit szeretnél tenni te és ő mit csináljon.

Az örömlány is örül, ha tudja, pontosan mire vágysz. Ha olyan, hogy csak dugd meg és kész, akkor ő nem jó.

2017. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ramone ***** válasza:
7%
Aki kvának áll az nem nő... Az onnantól egy tárgy és arra sem való hogy belerugjanak...
2017. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy ez neki mehet-e, ennyi. Ha az adatlapja szerint szereti a durvább dolgokat, akkor valószínűleg igent mond úgy is, de jobb előre tisztázni a szabályokat.
2017. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Beszéld meg vele előre. Egy haverom mesélte, hogy azt mondta a csajnak, hogy szopjál, qrva, erre az kikérte magának, hogy ő nem qrva. :-))

Ilyen is van.

2017. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!