Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm fogamzásgátlót szed,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fogamzásgátlót szed, bele élvezek és, azért nyafog nekem egésznap, hogy érzi ahogy folyik neki ki a sperma és kellemetlen. Ez másoknál is így van? 20/f

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 22:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne ha szex után felülne, maga alá rakna egy zsepit, és 5 perc alatt kifolyna a cucc?
2017. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Elvezz a szájába ő meg nyeljék le. Problémás solved
2017. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
*problem
2017. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%

Nyafog a jó édes apád.

Hogy raknálak seggbe hogy érezd milyen.

2017. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Ismerős helyzet. Én mikor elmegyek, akkor még egy 4-5 percig simán tudom tologatni, úgy az a tapasztalat, hogy hamarabb kifolyik neki. De ahogyan előttem írták, felül, maga alá tesz egy zsepit, vagy ráül a WC-re öt percre. Aztán betét be, akkor meg már csak nagyon kevés folyik ki neki. Egy óra után már nem szokott neki. Este egyszerűbb a dolog, meztelenül alszunk, több a menet, maga alá terít egy törülközőt és a reggeli szexig nem kell vele foglalkozni, akkor meg a reggeli tus alatti szex is, plusz a vízzel kisegíti.


21F

2017. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
39%

# 4


Szerintem téged bottal nem piszkál senki, ne aggódj.

2017. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez csak pszichés, vagy ez ugyanolyan mint amikor valaki elkezd beszélni a fejtetűről, utána mindenki vakarózni kezd XD
2017. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
4-es, neked is onnan folyik?
2017. nov. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

Milyen komplikált!

Ezért jobb a gumi, csak legőrgetem és megy a tűzre.

2017. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg nagyon kellemetlen tud ám lenni. Ti ezt így nem érthetitek meg.

Amúgy meg ki fog 5 percig ülni a wc-n szex után??? Ja meg a tampon sem jó, mert a hüvely attól még száraz és nagyon fájdalmas tud ám lenni.....

Nem is beszélve arról h ha menni kell el otthonról.. az a nagyon ciki

18/L

2017. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!