Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondolhatja komolyan ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolhatja komolyan ilyen rövid idő után?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátom 22. Két éve vagyunk együtt. Mindketten komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, ezt már az elején tisztáztuk. Ma viszont valahogy szóba került, hogy amint lediplomáztam, el akar venni. Eléggé meglepődtem, én már sokszor eljátszottam a gondolattal, de nem tudtam, hogy így érez. Még elég fiatalok vagyunk, tudom, de diploma körül már 23 éves leszek, ő pedig 25, ez szerintem már ideális kor. A lényeg, hogy két év után csak felnőttek döntenek úgy, hogy együtt akarják leélni az életüket, és nem tudom, hogy bízhatok-e abban, hogy biztos kettőnkben.

Teljesen összepasszolunk, megértjük egymást, sok a közös hobbink, a szex meg valami fantasztikus. Igazából ő az, akivel először orgazmusom volt. Mindig érzem, hogy vigyáz rám, fontos vagyok neki, az igényeim. Tudom, hogy vele akarom leélni az életem. De izgulok, mi van ha meggondolja magát?Ha két év után még nem lehet biztos ebben, és igazából csak hiteget?

Szóval szerintetek?


20L



2017. nov. 16. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ken nem tudok ba**zatok amig birtok! De valaki engem is le**ophatna gyorsba :/
2017. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Legyen ez egy terv, gyűrűig van még úgyis 2-3 év.

Elhiszem, hogy komolyan gondolja, a jövőbe meg nem lát senki.

2017. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Komolyan gondolhatja. A tietek egy jó kapcsolat ami rika manapság. Becsüljétek meg egymást éegyetek boldogok.

És ne hallgassatok olyan baromságokra hogy:

éljétek ki magatokat, meg ki kell próbálni mindent a szexben stb.

Ne mocskoljátok be ezt a kapcsolatot mindenféle aberrált dologgal.

2017. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ramone ***** válasza:
0%
Majd elváltok
2017. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te így gondolod akkor ő miért ne gondolhatná így?

Szerintem igenis összeilletek és egy ideális kapcsolatnak tűnik, amiben nincs helye ilyen aggályoknak.

Legyetek nagyon sokaig boldogok még.

És sok sikert a diplomához és au esküvőhöz.

2017. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!