Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy a nők hazudnak azt illetően, hogy nem számít nekik a méret?

Figyelt kérdés

Miért hazudnánk ebben?

Engem jobban érdekel hogy a pasi tud és szeret-e nyalni, mert ha nem, akkor már megy a levesbe.

És jobban érdekel hogy tudja e használni a kezét, mert ha csak durván tud hozzáérni a puncimhoz, akkor is dobom.

A farkát teljes mértékben leszarom, igazából maga a farok szerintem undorító nyugalmi állapotban, állva meg azért izgató mert tudom hogy nemsokára bennem lesz. És állva is csak akkor izgató ha a páromról van szó, mert egy idegen pasinak számomra undorító a farka állva is, mert nem vagyok szerelmes belé. Ez olyan minthogy alapból nem tetszenek a szőke pasik, de ha jön egy szőke aki elnyeri a szivemet, akkor nem érdekel hogy szőke. Én a farokkal is így vagyok.

A méretproblémáitokat meg pláne nem értem, nekem volt már mindenféle méretű pasim de őszintén szólva soha a büdös életbe el se gondolkodtam azon hogy hmm vajon a 13 centis vagy a 20 centis farok fog a csúcsra juttatni? Tudjátok mért nem? Mert a G pont egészen a hüvely elején van, tehát mindenféle farokmérettel el lehet érni, ujjakkal is. Tehát nem értem mit sírtok, miért nem hisztek a nőknek ha azt mondják nem számít a méret? Miért nem fogjátok fel végre, hogy az számít, hogy fel tudtok e izgatni minket és ehhez még csak nem is kell a farkatok hiszen a legtöbben a kezükkel, nyelvükkel izgatnak és aztán rakják be a farkukat...

Komolyan felidegesítenek az ilyen férfiak, akik még csak nem is hajlandóak odafigyelni egy normális logikus válaszra, inkább azt mondják hogy álszentek vagyunk meg hazudunk hogy ne fájjon nektek. Őszintén, hol érdekel engem a ti lelki világotok? Ha nem tudtok odafigyelni egy nő őszinte válaszára, akkor ti se várjátok hogy figyeljünk a lelki világotokra. Lehet jelenteni a kérdésemet, attól még elmondom hogy tisztában legyetek vele, hogy idióták vagytok ha annak hisztek aki leírja hogy mittudomén 18-20 cm az ideális, mert ugye az az illető "nyilván" tényleg nőből van....-.-



2017. nov. 17. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Én azért gondolom mert nekem eleg nagy van, de azért nem 20 centi és eddig az összes lány akivel voltam mindíg mondta, hogy "úúú de jó, hogy neked ilyen nagy, az exeimnek sokkal kisebb volt", stb.
2017. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Köszönjük Emese!
2017. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hallod... te aztán jól felhúztad magad a kiírásod végére! :-)
2017. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Az ilyen felhasználókat miért nem törli vagy tiltja senki, mikor engem állandóan szapulnak a kérdéseim alatt.

Ennél sokkal értelmesebbeket teszek fel, de azért ez el van fogadva, mikor egy lánynak ilyen kitörése van, de a férfi feltesz egy értelmes kérdést, akkor egyből töröljük :D


Azért te meg Kérdező, lényegében tökéletes nő kell, hogy legyél, hogy én szépen érjek hozzád, meg nyaljam is a büdös, havonta vérző vágásod a lábad között.

Mert hidd el, nem olyan jó ízű, mint ahogy azt te hiszed.

2017. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg igy van nekem atlagos hosszra de vastag es tudom hogy aminek elonye annak hatranya is van ugyhogy amekkora a lyuk akkora tomites kell bele 24f
2017. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És igazuk is van.
2017. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
#4, őszinte együttérzésem az eldurvult lelked és a nemi nyomorúságod miatt, akármelyik is okozta a másikat.
2017. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért én is szívesen feltenném neked a kérdést, hogy élveznéd-e a 3.5 - 3.8 cm vastag péniszemet, ha beléd dugnám? Ha rám írsz privátban, akkor képet is szívesen küldök róla (tudom, hogy undorodsz tőle, de képpel hitelesebb). Egyébként meg az első kommentelő tökéletes választ adott a kérdésedre. Ha nem így lenne, akkor a nagy mérettel rendelkező őszinte pasik nem számolnának be olyan történetekről, hogy az aktuális partnereik mindig pozitív lelkesedéssel konstatálják a pasijuk nagy méretét az exeik méreteinek ismeretében. És ezek konkrétan nagy péniszű férfiak tapasztalatai, akiknek semmi okuk nem lenne a kamuzásra szóval én ezerszer jobban adok az ő tapasztalataikra, mint a hitegető női megnyilvánulásokra. Arról meg nem beszélve, hogy nemcsak itt a gyk-n, de sok más egyéb női fórumon (nlcafe) is rengeteg olyan topicot lehet olvasni, ahol a nők bizony nem polkorrektkednek és maguk közt igenis beismerik, hogy odáig vannak a méretes, vastag, izmos péniszért. Egy női fórumnál pedig sztem aztán tényleg nincs hitelesebb bizonyíték erre a kérdéskörre vonatkozóan. Persze van egy kis szűz kivétel (például te), hasonlóan a nők minimális százalékéhoz, akiknek bejönnek a 170-175 magas pasi, de attól még a durva többség ugyanúgy a +180-asokra vágyik.
2017. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs elírtam:


Persze van egy kis SZŰK kivétel(például te)...

2017. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem megmondta már soksok lány mivel nagy péniszem van hogy számitt a méret csak nem mondják ki igy enegiát sporolnak meg vele a jó nőknek ugy értem nagyyon szexi nyertes kategoria 17 cm alatt kicsi nek számitt
2017. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!