Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell lovagolni? (Pasin)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell lovagolni? (Pasin)

Figyelt kérdés

Nem erősségem az irányítás, jobban szeretem kutyapózban, de barátom úgy szereti ha lovagló pózban vagyok, ám amikor azzal csináljuk mindkettőnknek elmegy a kedve mert rohadtul nem értek az irányításhoz, szerencsétlenkedek... :D

Mindenki azt mondja előre hátra kell mozogni, de amikor így csináltam, barátom megfogta a derekamat és fel-le mozgatott. Most akkor mégse jó előre hátra?

És hogy a bánatba ugráljak le-fel? Nem megy...max egy nagyon picit tudok megemelkedni...



2017. nov. 17. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2017. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ez a nő is inkább előre hátra csinálja... :D
2017. nov. 17. 17:07
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha rugós az ágy talán jobban megy. Nem vagyok nő de talán tanácsnak jó lehet
2017. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem csak nők véleménye érdekel, férfiaké is. Nőké azért mert végülis ők ugrálnak, ők tudnak segíteni abban hogy hogyan.

Pasik ti azt szeretitek ha fel-le vagy ha előre-hátra?

úgy tűnik az én párom azt ha fel-le de ebben nem vagyok jó...

2017. nov. 17. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Te nő vagy?
2017. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen nő vagyok :)

"de BARÁTOM úgy szereti ha lovagló pózban vagyok..."

2017. nov. 17. 17:27
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Azt sok férfi szereti én is ott igazábol mind a ketten tudtok belleadni azért szeretem annyira hol az egyik döv hol a másik lovagol és közben látjátok egymás arcát akár csókolózni is tudtok szerintem az egyik legszuperebb póz és látja a szexi kis hasadat a melleidet is. :)
2017. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Több irányban tudsz mozogni ha nem térdelsz (ahogy a lány a képen) hanem gugolsz. Akkor előre-hátra, oldalra és föl-le is tudsz mozogni! Ha ezeket variálod akkor jobb lesz a pasinak és persze neked is ha úgy mozogsz, hogy a Te számodra is élvezetes legyen.

Ha a csípődet mozgatva körözöl, vagy "leírod", hogy 8888, és közben fel-le is mozogsz akkor még jobb a pasinak! Mindehhez viszont izmos combok kellenek mert nagyon fárasztó mindezt gugolva csinálni! F.

2017. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Annak ellenére hogy vékony vagyok, ilyesmit kicsit se bírna a combom, úgy csinál mintha kövér nő lennék :D
2017. nov. 17. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb megfogja a csípődet, kérdezd meg tőle, hogy "akkor most hogyan is szeretné?" Vagy engedjen el vahy irányítson, de döntse már el.
2017. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!