Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak, ti mit gondolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak, ti mit gondoltok, hogyan zajlik egy leszbikus szex?

Figyelt kérdés
Kérem most minden leszbikus és biszex nő maradjon csendben, ne írjon ide, szeretném tudni hogy vajon a pasiknak mi jár a fejükben, mert amiket én eddig hallottam tippnek az katasztrófa volt... :D

2017. nov. 18. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%

Csókolóznak, bújnak, ölelkeznek, simogatják egymást. Egymás cicijét szopkodják, szívják. Kinyalják egymást, ujjaznak. Ollóznak talán. Meg persze amikor rájönnek hogy egyiknek sincs az ujjakon kívül más, akkor előkerül valami műPÉNISZ is. (Mondjuk tudom tisztelni azt a leszbikust, aki tényleg nem használ semmilyen pénisz formájú mesterséges segédeszközt, hanem tényleg leszbikus akkor már.)


És úgy képzelem, hogy a legtöbbször nincs ilyen dominánsabb, aktívabb (vagyis férfi), illetve domináltságot kedvelő, passzívabb (vagyis nő) fél, hanem kb fele-fele arányban szeretik egymást kényeztetni ugyanolyan módokon.


25/F

2017. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom erzekibb. Egyik haton masik rajta, egymashoz simitott cicik, egymashoz dorzsolt puncik, illetve felso kezzel izgatja lent a parjat kozben csok, tapi stb. Meg persze az oralis resz.
2017. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok: meg persze kolcsonos ujjazas. Esetleg 69
2017. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

"mert amiket én eddig hallottam tippnek az katasztrófa volt... :D"


Leszbikus nők, ti mit gondoltok, hogyan zajlik a heteró szex?


És a válaszok elolvasása után reagálok rájuk a saját tapasztalataim alapján heteró férfiként és nevetek majd egy jót. Ez is most egy ilyen, csak fordítva?

2017. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát...gondolom smárolnak, nyakra puszi, fülharapdálás. Közben taperolás. Utána kinyalás ujjazással vagy anélkül, háton fekve. Igény esetén vibri, aztán durr bele :) Utána...cigire gyújtanak? :D
2017. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem reagálok amíg nem hallottam eleget, úgyhogy írjatok csak tovább, amúgy ötös válaszolónak:

Én nem cigizek, de nyilván aki cigizik annak szokása, fogalmam sincs :D

2017. nov. 18. 14:19
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem úgy ahogy,két hetero pár között. Mitől lenne másabb,csak ott nem ffi-nő, hanem nő-nő között történik ugyanazz.

Csak azt nem értem kedves kérdező,légyszi válaszolj rá te is, ha két nő,akik saját nemükhőz vonzodnak,meg stb..

Miért van szükségük mégis mű kukira,vibrátorra,ezt sosem értettem,hogy akkor ez,hogy is van.

2017. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Hát én úgy kézelem, az alján mit normál heteroban.

Csókolózás, simogatás, ölelkezés, ugyan úgy végig az egész testen, csak itt mind két fél simogatja a melleket, test minden pontját, és a nő szopja a másik mellét, addig a másik simogatja izgatja a másik punciját. aztán lejjebb haladva kinyalja, és a nő tartja a másik nő fejét a lábai között…


Lehet hogy cserélnek, de lehet hogy 69-ben egymást nyalják falják, finoman kényeztetik, ujjazgatják….


Úgy képzelem, hogy még amikor már meztelenül ölelkeznek és csókolóznak már a lábaikkal összekulcsolják egymást. aztán még az fenti előjáték előtt csinálják, hogy terpeszben összecsúsztatják a szeméremdombjaikat, és úgy dörzsölgetik egymás punciját a másikéval.


Aztán lehet hogy előkerülnek játékszerek, mondjuk egy vibrátor. és azzal kényezteti egyik a másikat, és fordítva.

De ha egyik fél a dominánsabb, mondjuk hogy a fiú szereplő akkor inkább ő az aki használja ezt a játékszert a másikon.


El tudom képzelni, hogy bevezetnek az együttlétekbe ilyen felcsatolható péniszt…


Ellenben vannak ilyen kétvégű dildók. azt is egyszerre tolják fel maguknak. és úgy csúsznak össze. felülnek ölelkeznek csókolóznak és közben úgy ringatják a csípőjüket…


Valami ilyesmi dolgokat tudnék elképzelni amit két nő egymással csinál.



viccesre fogva a figurát…. leszbikus szex… közös bevásárlás… közös takarítás, közös főzés… közös pletykálás…

De az tény, hogy a beszélgetés bőven a része a szeretkezésnek.


Ma láttam két leszbikus 18 év körüli lányt… :) kézen fogva sétáltak és csókolgatták egymást. Én meg felizgultam….

24F

2017. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Elkezdik egymás lábfejét masszírozni, majd nyalni a talpakat, a lábujjakat, utána pedig csókolózás és társai egymással.
2017. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
10 választ szeretnék kapni, utána reagálok :)
2017. nov. 18. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!