Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek, ha egy srácnak van valamiféle extrém fétise, amit általában a lányok extrémnek tartanak, mondja el nektek őszintén, vagy inkább ne beszéljen róla egyáltalán?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondja el. Egyrészt az őszinteség mindennek az alapja, tehát ha kiakarja élni, akkor tudnom kell mit szeretne. Másrészt ha én azt elfogadhatatlannak tartom, az már egy szakító ok, és jobb ha elöbb kiderül, és akkor mindenki kereshet magának olyan párt aki hozzá illő szex terén is.
2017. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Beszéljen róla, hogy kiderüljön számomra elfogafható e vagy nem.
2017. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Beszéljen róla. Érdekes lenne egyszer csak megjelenne pelenkába csak úgy.
2017. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-3


Egyébként ti nyitottak vagytok az extrémebb fétisek iránt?

2017. nov. 18. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az az extrém fétis. Mindenkinek mást jelent.

1.voltam.

2017. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na igen. Kérdés mi a fétis, aztán kinek mi. Valakinek vagy elfogatható vagy nem
2017. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát mondjatok példákat...mi fér bele nálatok
2017. nov. 18. 18:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Passz, pasitól függ, meg annyira nem tudom milyen exttrém fétisek vannak, szóval pontosíthatnál 😊
2017. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Extrémek számít nálam az anális szex is, de valószínüleg neked nem, szóval tényleg inkább írd le mire gondolsz.
2017. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az anál szem nem extrém szerintem. Azt már szinten mindenki csinálja. Extrémebb a pisi, ostorozás, ilyenek
2017. nov. 18. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!