Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit gondolna? Jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolna? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy tőlem 12 évvel idősebb fiú,nagyon vonzódom hozzá vagy nem is tudom,hogy fejezzem ki magam,hogy mi ez de nagyon hiányzik és akarom őt. De mivel nem találkozunk,eddig kb csak vagy 5-7x láttam,és egy barátnőm azt ajánlotta,higy írjak rá facebookon,de nem tudom,higy jó ötlet-e ez?. Szerintetek mit gondolna? És hogy kellene közeledjek hozzá? Mit kellene írjak neki?

2017. nov. 18. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 18 vagyok.
2017. nov. 18. 21:11
 2/7 Ramone ***** válasza:
100%
Írj rám nyugodtan... Nem harapok (még)
2017. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Végülis egy próbát megér.
2017. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te 18 vagy, és ő 12 evvel idősebb nálad, akkor már erősen nem fiú...

Nincs azzal semmi baj, ha egy nő kezdeményez, de ettől könnyen tűnhetsz a szemében könnyűvérűnek.

5-7 alkalommal láttad.... Nem is tudod milyen ember, miket szeret. Általában az ilyen távolról imádásnak az a következménye, hogy nem olyan a személyisége, mint elképzelted és rövid úton kiábrándulsz belőle.

2017. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha idősebb mi van akkor,ha Neked tetszik bejön,miért ne írhatnál neki,ebben nincs semmi,lehet egymásra vártok,senki nem mer lépni. Nyugodtan írj neki,mit is gondolsz,mit szeretnél,ezzel is felválalva magad,ha meg elutasít,amit nem hiszek,akkor te is tisztábban látsz. Sok sikert.
2017. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint férfi, írom Neked, hogy nyugodtan írjál rá ! Természetesen csak célozz arra, hogy szeretnél vele egyszer találkozni. Ne ajálkozz szeretőnek! Csak finoman : -Láttalak a napokban, de pont elerültük egymást, pedig szerettem volna veled beszélni pár szót! Ha összefutnánk ismét, jó lenne ! - valami ilyesmit. Akkor már érti, ha akar valamit ! Ha nem akar, akkor sem alázkodtál meg és nem esik csorba a becsületeden ! Így gondolom, 60 éves fejjel. (de lehet már rég túl vagytok a találkán ? )
2017. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rajtam gyakorolhatsz, ha szeretnél :)
2017. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!