Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyi orgazmus nincs,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi orgazmus nincs, ujjazásnál semmit nem érzek. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, hüvelyi orgazmusok soha nem volt, ha pl fotel kartámláját "meglovagolom" tehát a csiklót ingerlem, akkor el tudok menni általában.

Ha ujjazom magam semmit, de tényleg semmit nem érzek, mármint jót nem érzek.

Egyébként nagyon ritkán csinálom, kedvem sincs hozzá.

Másfél éve nem szexeltem, és lassan nem is kívánom a szexualitás semmilyen fajtáját.

Van egy pasi aki nagyon vonzó számomra, na őt kívánom, de az meg lehetetlen.

Mi a baj velem??? Mással is van ilyen gond??


2017. nov. 20. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Műpéniszt próbáltad? Élvezetesebb szerintem mint ujjal (mármint ha magadnak csinálod) vagy pedig megpróbálni a húsvér férfit az az igazi, az szinte biztos győzelem.
2017. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szivesen megoldanám a problémád!!! De miért lehetetlen hogy együtt legyél a sráccal aki tetszik?
2017. nov. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Egyetértek, próbálj ki egy vibrátort, de ennek ellenére lehet, hogy nem fog sikerülni. Állítólag csak a nők egy bizonyos százaléka képes hüvelyi orgazmusra.

Szerintem nincs baj veled, de azt tanácsolom próbálj meg ismerkedni, barátkozni, járj el szórakozni.

A fantáziáddal tuti nincs gond, én biztosan beindultam volna ha látom mit művelsz a szék karfáján... 😋

2017. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbálj ki új dolgokat, technikákat. Kicsit alacsony a libidód, aminek ezer oka lehet...én azt vallom, hogy egy olyan férfi, aki úgy játszik a női testen, mint az organaművész a hangszerén, csodákra képes...egy olyan kell neked 😀
2017. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Hajnalcsillag1992 ***** válasza:
Lehetetlen nincs csak tehetetlen.
2017. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akarni kell, be kell indulni, fantáziálni ezerrel. Megátod úgy jobb lesz!

Nekem csak így megy az önkielégítés. Ha nem kívánom bele sem kezdek.

Én csak úgy élvezem az ujjazást ha erősebben csinálom két ujjal egyszerre és a hüvely nyílásánál,oldalánál dörzsölöm főleg, húzogatom ki-be, illetve körkörösen is. Nagyon élvezni szoktam ezt...De hogy csak ettől menjek el olyan még sohasem volt... Utána mindig a csiklóm simogatásától élvezek el. Ujjazás nélkül nem élvezem úgy és ha csak a csiklmat fogdosom akkor csak ilyen kisebb orgazmusom szokott lenni.

Egyébként mindegy milyen orgazmusod van egy a lényeg hogy hatalmas legyen és élvezd.

2017. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Luxorina válasza:
100%
Sosem volt hüvelyi orgazmusom, 5 éve élek szexuális életet, több partnerem is volt, de nem tudtam elélvezni egyszer sem. Nagyon hamar benedvesedek, a jelenlegi partneremet szeretem és kívánom, de elélvezni nem tudok most sem.
2017. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te a nök azon 80 %-ába, tehát a többségbe, tartozol, akiknek sosincs hüvelyi orgazmusa. Nem baj az! Ez a normális!

Izgasd a csiklódat, attól elmész, és máris jobb kedved lesz.

2017. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam más a helyzet. Magamnak sem hüvelyi, se csikló orgazmust nem tudok és sosem tudtam elérni. Párom pedig csak hüvelyi tud nekem. Az ujjaival többször is. Ajánlanám a mű péniszt, hátha azzal sikerül. Nálam pl páromnak nagyon gyorsan kell csinálnia hogy sikerüljön örömet okoznia, megkell találod a pontot odabennt, ami kellemes, és ott próbálkozni. :)
2017. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Részvétem. S tény a nők többsége egyszer se tapasztalja meg. Hála égnek nekem nincs ilyen gondom.


Az önkielégítés sose hozott sok élvezetet, inkább csak leadtam a maradék energiámat s bealudtam.


Szerintem partnertől és önismerettől is függ maga a jó szex.

Párommal egész jó egyensúlyban vagyunk több mindenben is.

Nagyon jól csinál nekem mindent, persze viszonzom ahogy adódik.


Melyik pózokban érzékenyebb stb.


Bár azt hozzá teszem utálom a csikló témát, hüvelyemnél vagyok érzékenyebb s Gpontban.

5éve vagyunk együtt.


Szerintem próbálkozásnak egy jó partner se ártana, akivel meg is tudod ezt beszélni/kivitelezni.


24/N

2017. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!