Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért színlelnek orgazmust a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért színlelnek orgazmust a nők?

Figyelt kérdés
Nem értem. Ha nem tudnak kielégülni akkor miért nem vallják be és keresnek olyan férfit,akivel megtörténik az orgazmus?

2017. nov. 21. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Hogy a párjuk elégedett legyen magával, hogy jó az ágyban. Félnek, hogy ha elmondanák, akkor a párjuk otthagyná, és keresne olyan lányt, aki el tud menni
2017. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Elsőnek igaza van
2017. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ramone ***** válasza:
67%
Ugyanazért amiért a pasik szinlelik a figyelmet miközben a nő a hülyeségeket magyarázza ...
2017. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Butaság!

Ne általánosíts !

Nem minden nő színlel.

Nálunk majd egy évig nem jött össze és sosem játszottam meg ,hogy volt.

Saját magammal szúrtam volna ki ha ezt teszem, akkor sosem kísérleteztünk volna ,hogy össze jöjjön.

Aki hazudik magának sokkal jobban hazudik és magának árt vele a legtöbbet !

2017. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Nèzd végig hány pasi panaszkodik hogy nem bírja kielégíteni szex közben a nőjét vagy hogy miért nem nyög az asszony mikor ezerrel reszeli a muffját.


Szerintem elég gáz dolog. Én sose tudtam volna színlelni elég látványos az orgazmusom

Az az igazi szemfelakadós lábremegős görcsbe rándulós volt olyan is hogy elkezdtem szédülni megfájdúlt töle a fejem de olyan is hogy puff elájúltam

Páromra ráhoztam a szívbajt

2017. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem butasag megjatszani, pont azert, amit a #4-es is vazolt. Szoval a valaszom az, hpgy azert, mert butak.
2017. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Hogy befejezd mar vegre a reszelest
2017. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
hogy azt a fene nagy férfiasságát sok lúzernek megőrizzék. mint amikor a pasi is bókol, csak azért, mert kanos.
2017. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Mert nem akarnak elveszíteni. Félnek, hogyha őszinték lennének, frusztrált lennél és neked nagyobb ügy lenne, mint neki és ott hagynád.


Nem minden nő, de igen, sok nő színleli. Nekem volt egy barátnőm, aki egy ideig őszinte volt, aztán egyszer csak elkezdte színlelni, de engem nem tudott becsapni. Ezután őszinte lett megint. Csak maguk ellen dolgoznak ezzel. Ha nem színlelnék, hanem őszinték lennénem, akkor elkezdhetnének kísérletezni a párjukkal. Ha ebbe a barátjuk nem megy bele, akkor meg felesleges az egész kapcsolat.


Mindkét félnek őszintének kéne lennie és próbálni segíteni a másikat, odafigyelni a másikra. Igen, vannak lúzer férfiak, akiknek kell az egójának, de olyan is van, aki őszintén segíteni akarja, de a barárnő előítéletes és megvezeti és mindkettőjük ellen dolgozik. Szerintem ez teljesen értelmetlen.

2017. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy nálam el tudná játszani...elég egyértelmű jelei vannak.

Aki még eljátsza, az magának hazudik a leginkább. Egy jó párkapcsolatba szerintem hülyeség, vagy inkább nincs is. Akkor inkább tenni kell azért, hogy legyen.

2017. nov. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!