Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti rosszat gondolnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti rosszat gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, volt egy kapcsolatom, ami 4 évig tartott. Most lett vége, mert megcsalt. Úgy gondolom, hogy nem tudnék bízni senkiben - nem akarok kapcsolatot, viszont szexre szükségem van. Van egy srác, régóta ismerem, de sosem voltunk olyan jóban. Elkezdtünk beszélgetni, és oda lyukadtunk ki, hogy legyen egy barátság extrákkal. Még csak neten izgatjuk egymást, küldtem neki egy bugyis képet. Viszont most ri..ncnak érzem magam, és félek attól, hogy ő is annak tart. Pedig tudom, hogy nem vagyok az, de most csak erre van időm, energiám, ehhez van kedvem. Ti mit gondolnátok erről?
2017. nov. 26. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
ne érezd magad rosszul... max az exednek kéne ezt tenni
2017. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nincs azzal gond, hogy belemész a szexbe, azzal viszont annál inkább, hogy aki egy utolsó görény, annak mindent megadtál, másból viszont alapból is a rosszat feltételezed. Hadd bűnhődjön csak mindenki az exed miatt.
2017. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy szar felfogás! Miért lennél rbanc?Mindenki igényli a szexet, ennyi
2017. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Jaa elég rib#nc lehetsz... Inkább olyat kéne keresned akiben bízhatsz.
2017. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Minek kuldozgetni?

Amelyik ferfi ilyet ker, az csak egyszer akar max megdugni. De haveroknak dicsekedni kell a kep.

Akitven lefektetek, azzal nem neten beszelem meg, hogy lenyeli-e. Ott egyeztetjuk, milyen bombano, es mikor-hol talalkozunk.

40f

2017. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ramone ***** válasza:
58%

Amíg egy pasival csinálod ezt addig tulajdonképpen kapcsolatban vagytok mert mással nem teszed párhuzamosan... Lehet magyarázni baráccságextrákkal meg minden hülyeséggel de a lényeg ugyanaz: egy pasival keveredsz intim viszonyba ami egy kapcsolat egyik (de nem a legfontosabb) pillère

Tehát nem vagy R*anc csupán ostoba hogy a mai trendet tartod követendőnek a józan ész helyet

2017. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Milyen trendet? Az emberek mindigis dugtak kötelék nélkül is. Nem kell ahhoz oltár elé vonulni hogy szexelj egy jót ha kívánod. Persze ki hogy gondolja, de én így
2017. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 RRR ***** válasza:
56%

semmi baj veled

érthető a viselkedésed

ne foglalkozz semmivel,szeretkezz bátran!!!

..

2017. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Na az ilyen irományoktól hányok...jajj kis 20 éves vagyok...4 éves kapcsinak lett vége. Álszenteskedsz itt, közben meg ha számol az ember 16 évesen kezdted a szexet,hurrá...

Mit ajvékolsz hogy nincs időd meg energiád másra csak bugyis képet küldeni meg neten izgatni magad egy pasival, fentebb meg azt írod kell a szex.

Na fuss neki még egyszer

2017. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
18 évesen vesztettem el a szüzességem :)
2017. nov. 26. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!