Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell egy fiúnak jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy fiúnak jól mozognia szex közben?

Figyelt kérdés
A csípőjét kell előre, hátra mozgatni és közben semmilyen más része ne mozogjon?

2017. nov. 26. 12:28
 1/9 anonim válasza:
95%
Ezt éreznek kell közben, hogy hogy a jó
2017. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
én csak ülök a fotelban kezemben sör nézem a meccset a ri..c meg ugrál rajtam..de csak ugy hogy láássam a focit
2017. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Én szeretem a kutyapózt. Szal megmarkolom a haját a lánynak 1 határozott mozdulattal hogy érezze nincs menekvés. Magam alá gyűröm mint a kispárnát,és gyíííííí: Ha csattogjon aminek kell szal kar izom is kell hozzá :) Persze csak olyannal jó aki ilyesmire vágyik.
2017. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem most hétvégén volt az első alkalmam és alig tudtam megba-szni a csajt.

Mundjuk ducibb fajta volt. Ez nem tom, számít e... Mintha kicsit nehezen fértem volna oda.

Meg enyhén részegek is voltunk... De folyton mondogatta, hogy hogy csináljam és amikor állitólagosan jó volt neki, akkor pont olyan helyzetben voltam, akkora terpeszben térdeltem, hogy nem tudtam túlzottan mozogni.


És most kicsit tartok tőle, hogy szuper béna vagyok...

2017. nov. 26. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Duci csajjal sokszor nem az a póz nyerő és kényelmes, mint egy vékonnyal. Ezzel nincs is semmi baj, van miből válogatni. Amúgy ezért hasznos dolog kommunikálni néha egymással, ami a mai emberre alig jellemző!
2017. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején mindenki szuper béna, majd belejössz.
2017. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem az elsőnél többször kicsuszott de azért megtanultam
2017. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És kb. hány szex amíg belejön az ember?
2017. nov. 26. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Na? Sikerült már belejönni?
2021. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!