Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostik! Nektek milyen volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostik! Nektek milyen volt az a partneretek, amelyikkel leginkább meg voltatok elégedve, és akit a legideálisabb vendégnek gondoltok?

Figyelt kérdés
szex, pénz, prostituált,

2017. nov. 26. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
jól néz ki, sokat fizet 26/L
2017. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Prostik!..


:D (elnézést) de ilyen kérdéskiírást sem láttam még..

2017. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
😂😂😂😂
2017. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.


A stílus, a modor nem is számít? :)

2017. nov. 26. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Megértő figyelmes nem bunkó

Azóta már abba hagytam

Az illető a Párom lett.

2017. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Az olyan 25 körüli izmos,jóképű, gazdag pasikkal vagyok meg elégedve, azt hittem sok ilyen vendégem lesz, de elvéteve 1-2× jöttek ilyen kaliberű pasik, többnyire csúnya, igénytelen vagy öreg ferfiak jöttek, akikkel ha nem kell a pénz messziről elkerülök. Abba is hagytam mivel kínszenvedés volt folyton olyanokkal lefeküdni akikhez nem vonzódom. Azóta még nincs állandó párom.
2017. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: nekem volt több szép/kevésbé jó nő barátnőm, tehát szerintem rendben vagyok a nőknél.

180/65 szóval szikár nem annyira izmos 30 évés fazon vagyok...pénisz átlagos 16-os, és nem vagyok lepedőakpobata azért. Főleg a rövid kapcsolatok miatt. Karrier miatt egyáltalán nincs időm nőzni.


Szóval reálisan nézve szerintem oké, vagyok, bár elég bátortalan voltam a nőkkel mindig is... 20 felett vesztettem el és válogatós vagyok.


Még sohasem voltam prostinál, de el akarok menni... viszont félek ha nem vagyok szimpi neki akkor unottan lovagol max.

Jó nem érdekelnek az érzelmek, csak érintíni akarok egy nőt.


Hagyjam a francba így és társkeresőzzek?.(csak eszméletlen sok idő) Vagy próbáljam meg?

2017. nov. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.


Szerintem nem sok értelme van nőtől kérdezni, hogy mit kezdj magaddal csajozás terén. Honnan tudja? Ő sose csajozott, hacsak nem leszbikus. Hasonló cipőben járok, mint te, az általad leírt paraméterek többsége rám is illik. 7 éven át sikertelenül társkeresőztem, aztán egy éve kb. úgy döntöttem, felhagyok vele, mert ebbe így csak beleöregszek, és elkezdtem prostizni. Nem megyek túl gyakran, mert nagyon megválogatom őket, és a jobbakat nehezebb elérni, meg én se érek rá non-stop. Még csak egyhez volt szerencsém azóta februárban. Olyan bombanő volt, amilyet még fénykoromban se tudtam volna beszerválni, nemhogy most, mikor már negyven fele járok. Viszont, amitől te is tartasz az érvényesült, unott fejjel lovagolt. Ez rosszul esett, de összeségében megérte elmenni, mert ilyen segget és mellet nem minden nap markolászhatok. Remélem találok majd lelkesebbeket is, állítólag vannak, csak hozzájuk nehezebb bekerülni. Addig is tanulmányozom ezt a világot. Ezt a kérdést is azért tettem fel, hátha kialakulna innen valami párbeszéd, és egy kicsit többet tudnék meg erről a világról.

2017. nov. 29. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!