Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Ti használtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti használtatok már távirányítású vibrátort az utcán miközben bennetek volt?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Elélveztetek tőle vagy eltudtatok volna?

2017. nov. 26. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Még nem próbáltam, bár izgat az, hogy másnál legyen az irányító. De nem tudom hogy a pasi nem használná-e ki durván.

20 N

2017. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Pont tegnap beszéltem róla a csajommal.. illetve ő hozta fel, hogy kipróbálná. Mondtam neki, hogy oké, de nem tudok garanciát adni rá, hogy "kíméletes leszek" vele :D szeretek genyó lenni.. ez van :( :D
2017. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Kíváncsi lennék rá én is, de nálam lenne a távirányító és előtte otthon kipróbálnánk! Ha valakit érdekelne, szóljon bátran! ;-)
2017. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Èn nagyon szeretném kipróbálni!!!
2017. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltetlenul elvez el egy csaj tole :-)

Teljesen mas erzes a farok ami ki-be mozog mint egy allo helyzetben levo de rezgo kutyu


A vibrotojasnal sokkal jobb a gesagolyo :-)

2017. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
És miért jobb a gésagolyó? :D légyszi indokold meg! (szeretném megérteni, és nem akarlak priváttal letámadni!)
2017. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Még nem de egyszer benne lennék ilyenben is :D
2017. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Még én sem, de kipróbálnám. A vibrotojás megvan már hozzá. Már csak egy barát kell. :)
2017. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Annyival jobb h finomabb erzes, es attol tenyleg el lehet elvezni. Raadaskeppen erositi a huvelyizmokat is :-)

A rezges nem minden esetben jo es a vibrotojasok nagyobbak van aki zavarna plane ha szuk


Szemely szerint a rezges nekem nem olyan elvezetes mint golyok :-)

2017. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Még nem próbáltam de szívesen kipróbálnám. Elég extrém lehet az utcán az emberek között és úgy hogy még te sem számítasz rá, hogy a másik mikor indítja el 😀
2017. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!