Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire "alap" a mélytorok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "alap" a mélytorok?

Figyelt kérdés

Én nagyon szívesen kipróbálnám, de az eddigi barátnőim nem csinálták...


Lányok/nők szeretitek, vagy kellemetlen?



2017. nov. 28. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát..... aki az enyémet benyeli... az kérhet bármit. Kizártnak tartom.(20cm)
2017. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A pasik reakcioibol itelve, amikor eloszor bekapom siman tovig, egyaltalan nem alap. Sok mindenkinek nem megy, mert beindul a garatreflex, nem tehetnek rola, elkezdenek oklendezni. Belolem ez valahogy hianyzik, az elsonel aggodtam, hogy biztos nem fog menni, meg lehanyom szerencsetlent. Aztan meglepodve tapasztaltam en is, hogy siman lement tovig, pedig meg eleg nagy is volt. A srac meg azt hittem elajul.

Privatokat nem kerek ez ugyben, max ha ertelmes kerdese van valakinek, de ismerkedni nem szeretnek es penzert se vallalok semmit. Koszi.

2017. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12. Köszi a választ, ment a pont!


Engem amúgy nem zavarna, ha "öklendezne" ha közben élvezi, mivel sok enyhén sub beállítottságú csajtól ezt olvastam, hogy élvezhetik is. De élőben mélytorkozást még sosem tapasztaltam...

2017. nov. 28. 22:30
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem csinálni, de jó pár kell hozzá aki figyel rád

Nem buli ha megfulladsz :D

2017. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
semennyire ,kivéve ha szereti a ferfit
2017. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!