Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik voltak szexkapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak szexkapcsolatban, nálatok mennyire volt jellemző, hogy aztán ez átfordult szerelembe, kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En voltam, a szabalyok nem voltak megbeszelve, en beleszerettem, de nem volt kolcsonos. Igy a szex is megszakadt. 24
2017. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megbeszéltük, mégis belém szeretett, követelőzött, vége lett.


40/F

2017. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Próbáltam korrekt lenni, és előre letisztázni a lánnyal, hogy jelen esetben engem tényleg csak a szex érdekel.

Aztán telt múlt az idő összejártunk, több hónapon át, majd megismertem egy lányt, amit mondtam is neki, hogy randizgatok vele, úgyhogy ilyen jelleggel már nem szeretnék vele találkozni, mert nem lenne fair a másik lánnyal szemben..

Telefonon beszéltünk, volt nála pár cuccom, átmentem hozzá, hogy elhozzam, eléggé maga alatt volt, akkor megkérdeztem, hogy mióta érez többet? Ő pedig közölte, azt mondta, hogy nem érez semmit irántam..

Pár hétre rá összefutottam a legjobb barátnőjével egy esti sütögetésen, ahol ő elmondott engem minden szarnak, hogy mit képzelek magamról, és miért játszok a barátnője érzelmeivel? Kapcsolattal hitegetem és közben csak kihasználom..

hát.. :D no komment! aztán végül a barátnője mondta nekem, hogy amikor elkezdtünk találkozgatni már akkor teljesen belém volt esve..

szóval, ez ilyen eleve olyan kapcsolat volt, ahol ő érzelmekkel indult.. csak azt nem értem, hogyha az elején letisztáztam vele, hogy részemről ez csak szex, akkor mégis miben reménykedett? Hogy beleszeretek?

Most nem azért.. de saját magának hazudott, és a végén még engem állított be szemétnek amiért a barátnője elhordott mások előtt mindennek.. jó persze ez a barátnőjéről is sokat elárul.


Nekem az utójáték miatt, annyira nem volt bejövős.

2017. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez nőkre jellemző, ők szexkapcsolatra vonzóbb férfit is megkapnak mint komoly kapcsolatra, gyakran próbálnak hinni benne, hogy ilyenből több is lehet.


Férfinak viszont mindig le kell adni kicsit az igényekből ha szexkapcsolatot keres. Jó esetben csinosság, ápoltság terén nem kell nagy kompromisszumot tenni, az meg nem számít ha a szexpartner kicsit egyszerűbb, vagy nem jellembajnok. Viszont ilyen nőt meg nem szoktak megszeretni.


Persze minden relatív, pl. egy világsztár sportolónak, színésznek egyszerű csaj kategóriába esik még pl. egy hazai befutott fiatal fotómodell vagy szinésznő is (aki az itteni férfilakosság többségének álomnő kategória). Az ilyen nők is a szupersztárokra úgy nyomulnak, hogy számukra ők is jelentéktelenek (de azért kellemesek) lesznek.

2017. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Akinek a kezdetekkor nem kellesz többre szexnél, annak később sem fogsz.
2017. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tomizoligyor válasza:

# 5/5-nek üzenem, hogy ha ez így van akkor miért szerettem bele a szexpartnerembe?..

f30

2017. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már másfél éve “tartok” egy fiatalabb fiút szexpartnerként.

De ebben a helyzetben én voltam az, aki kikötötte, hogy csak szex és más semmi.

34/N

2017. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eletem legszebb periodusa volt meg akkor is ha nem teljesult ki. Informatikabol szuksegem volt egy szakira, ajanlotak is egy szemelyt. Talalkoztunk, hogy megbeszeljuk a dolgokat, a kulseje nem ragadott meg a szemelyisege annal inkabb, mintha lelkitarsak lettunk volna.

Neki volt baratnoje, szeretojeve valtam kozben bele zugtam ugy, hogy tudtam semmi sem lehet belole.

Egy szep emlek es elmeny maradt szamomra.

2017. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is keresek ilyen kapcsolatot, mármint kettőnk örömére. Ha van ilyen lány akkor írjon nyugodtan. 20/F
2017. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

3# "Próbáltam korrekt lenni, és előre letisztázni a lánnyal, hogy jelen esetben engem tényleg csak a szex érdekel. "

Nem voltál korrekt Te sem, mert találtál mást, aki nem csak szexre kellett.

2017. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!