Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan lánnyal, nővel aki járt férfi prostinál?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 23:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Háááát... Necces. De sok más szempont is számít.
2017. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2017. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Miért? Mi van abban?

A pasik nagy része is jár prostihoz, most akkor mi nők is közösítsük ki azt, aki már fizetett a szexért?

Ugyan már...

2017. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 RRR ***** válasza:
47%

attól függ,miért tette...

..

2017. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Ha csinál HIV tesztet és megbízható, akkor talán.
2017. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Fhú mennyi álszent. Bezzeg ha a hapsik járnak az tök természetes...
2017. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

3. Igazad van, de egyébként a nők kiközösítik azokat a pasikat akik voltak prostinál (már ha megtudják).

Nagyon ritka aki így elfogad egy férfit...

Én egyébként pasi vagyok és egyszer voltam, mert nem tudtam másképpen elveszíteni.

De nem feltétlenül zavarna, ha a jövőbeli barátnőm is meglátogatott volna ilyen embereket...

2017. dec. 1. 00:05
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

#3 vagyok

Nekem elég sok férfi ismerősöm van, aki volt már, vagy rendszeresen látogat prostikat. Elég nagy ismeretségi köröm van, de senki sem közösíti ki őket.

Mitől másabb egy prosti, mint egy másik nő? Attól, hogy az a hivatása? Nyilván gumival látogatja mindenki az ilyen helyeket, meg normális örömlány nem is engedi másképpen.

Nincs ebben semmi kivetnivaló. Sem egyik, sem másik oldalról.

2017. dec. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
Nana, azért nem ugyan az. A nők mondják, hogy nekik érzelem kell, a pasit meg csak a farka vezérli. Akkor hogy is van ez? Ha a kedves hölgyek, ezt hangoztatják és ebben a szellemben is próbálnak élni, akkor azok ne járjanak prostihoz. Vagy ez hogyan van? Bérletet vesznek? Első alkalom kávézó, második mozi, harmadikon haza kisérhetsz gyerebe kávét inni, negyediken megnéztek 1 filmet, de nem adod oda magad, mert te nem vagy céda. Majd talán az ötödiken.... Jajj, de fáj a fejem.... Pfffff..
2017. dec. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Összejönnèl olyan Pasival aki volt Női prostinál?

Hidd el több olyan pasinak van párja családja akik voltak valaha kvázni mint aki sose volt.

Megint ott tartunk ha egy Nő volt hímkvánál má nem kell mert Úr Isten prostival volt.


De ha meg egy pasi volt kvázni mert másképp nem jutott szexez az töknormális..



Szerintem rengeteg Pasi lenne itt bajban ha Kizáró ok lenne a Prostizás!!!!

2017. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!