Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek gyantáztatni és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek gyantáztatni és feláll a farkam, vagy elélvezek az mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Itt azt olvastam hasonló kérdésnél, hogy az idegesség miatt biztos nem lesz ilyen, de sajnos nálam nagyobb erre az esély, mert ha nem akarom pont akkor hajlamos hogy jön a merevedés... :D


Viszont egy ilyen (nagyon szexi) kozmetikus nő leírását olvastam és azt írta, hogy a férfiaknál az erekció elég gyakori közben és nem ciki.


Szerintetek?


2017. dec. 1. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg de.Kivéve ha rábukik a kozmetikus a brére
2017. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon . Legalább szólj előtte hogy ich komme ich komme. Ne venné jó néven ha csak úgy ledurrantanád.
2017. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az erekció szerintem még annyira nem is kínos, mert azért ingerelve van. De ha el is élvezel az már szerintem nagyon gáz.
2017. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdés nem annyira az elélvezésre, inkább az erekcióra vonatkozik, bár az előbbítől is tartok, azt vágom hogy valóban gáz...
2017. dec. 1. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább azt mond meg hol csinálnak ilyent, mert vidéken nem nagyon van.

De jövő héten megyek Pestre, ha tudsz valami jó helyet bejelentkeznék.

2017. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Van fogalmad róla, hogy milyen piszkosul fáj a gyantázás? Nyugi, az első szőrrántás után az utolsó dolog, amire gondolni fogsz, az az élvezet. :D
2017. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen, mert a bdsm a kedvencem :DD
2017. dec. 1. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg, hogy mi lett. Most már kíváncsi vagyok. :D
2017. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, de a gyantazas nem olyan fajdalom amit elvez az ember ...

Vagyis mas az elso csik leszedeseig alldogal utana orul ha fellall majd eset a csajodnak :-D

2017. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol csinálnak ilyet?
2017. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!