Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stricinek számítanék e, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stricinek számítanék e, ha kiadnék ingyen egy lakásos prosti lánynak egy lakást?

Figyelt kérdés
Ha nem kérnék tőle semmit cserébe, én azért adnám hogy legyen hol laknia... De az már tőlem független, uogy mit csinál ott.
2017. dec. 2. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Jellemző, hogy pont annak akarod kiadni ingyen, akinek a leginkább lenne miből fizetnie.

Nincs rád szorulva, van hol laknia, meg tudja oldani, van is miből neki.

2017. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Csak prostinak? Akármilyen "normális" foglalkozásu nönek nem?
2017. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én kérnék százalékot plusz megdugnám néha.
2017. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
prostitucio elősegítése is bűncselekmény ha kiderül hogy tudtál róla mit csinál akkor bajba kerülhetsz, elég hozzá pl egy facebook beszélgetés amiben erről beszéltek
2017. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A kerítés büncselekmeny a prostitució maga nem, legalabbis én ezt találtam.

Ez kimerítené a kerítés fogalmát akkor is ha nem is kérek semmit?



(Azért neki adnám ki, mert távoli rokon, de magamhoz meg nem hívnám lakni és állitólag csak 250 körül keres)

2017. dec. 2. 16:14
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Btk. 201. § Prostitúció elősegítése

201. § (1) Aki


a) mást prostitúcióra rábír,


b) épületet vagy egyéb helyet prostitúció céljára másnak a rendelkezésére bocsát,


c) tizennyolcadik életévét be nem töltött személy prostitúciójához segítséget nyújt,


bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2017. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De pl. semmi nem tiltja, hogy egy rokon lakjon a lakásodban. Kiderülni meg nem tudom hogy derülne ez ki. Szóval elég idióta törvény ez.
2017. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk normális ember ezen el sem gondolkozik, hanem egyből nemet mond, te meg itt filózol a dolgokon... persze, hogy bűncselekmény, mivel tudsz is róla!
2017. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem stricinek számítanál haver...hanem baleknak.
2017. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8. Mégis miért lenne olyan egyértelmű?

Mivel maga a prostitució nem illegális, gondoltam csak az a büntetendő ha valaki anyagi, vagy más haszonért futtat lányokat.

Ha ingyen adsz egy lakást egy szimpatizánsodnak és nem kérsz érte semmit, az szerintem nem futtatás, stb kategória.


És en nem arra a célra adnám neki a lakást, hogy ott tevékenykedjen, hanem arra hogy ott éljen. A tetteit pedig nem befolyásolhatom...

2017. dec. 2. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!