Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj az ágyban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj az ágyban? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk együtt a barátommal, minden rendben volt eddig, de mostanában a szexet alig bírja, nagyon gyorsan elélvez. Régebben bírta 5-10percig is, az utóbbi időben azonban nagy szó ha két percig bírja. Szeretném tudni, hogy ez másoknál is előfordult már, vagy mi lehet az oka? Magamat érzem hibásnak, hogy mi van ha valamit én rontottam el. Nekem hiányzik a hosszú szex, amit régebben éltünk át együtt, és neki is. Beszéltünk erről már, ő magát okolja, és ő se érti.
2017. dec. 3. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán csináljátok,és olyankor pedig nagyon felizgatod,erre nem gondoltál?
2017. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Heti két napot vagyunk egymásnál, olyankor azért sűrűn csináljuk, főleg ha náluk vagyunk, nálunk szeretnek ránk járni a szülők, én kisebb panel lakásban élek. Náluk jó nagy a lakás, a szülők se zavarnak minket. Igen, ritkán csináljuk, de mikor együtt v, akkor többször szoktuk, napi 4x-5x is. És akkor is minden alkalommal gyorsan elélvez.
2017. dec. 3. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben bírta 5-10 percig is???

Elégítse ki magát szex előtt (vagy te csináld neki) és úgy próbáljátok. Veled semmi baj nincs.

2017. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan is, hogy fél órán át tudtunk együtt lenni, igaz akkor is elélvezett, de merev maradt lent, így tudtuk folytatni. Erre én is gondoltam, hogy előtte kényeztetni kell, hogy utána tovább bírja, de olyankor nem bírjuk ki, hogy ne tegye be. De értelek, valamit valamiért.
2017. dec. 3. 14:25
 5/8 tttssj ***** válasza:
Csináljátok gyakraban vagy mond meg neki, hogy maszturbáljon többet. Esetleg segíthetsz is neki, telefonszex.
2017. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már az 5-10 perc is gáz,el nem tudom képzelni,hogy hogy tudott még abból is lefaragni..

Mikor érzi,hogy közel van az orgazmushoz,akkor álljon le egy kis időre.

2017. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyetek együtt többször. Hiába vagytok együtt abban a két napban sokszor, ha előtte napokig kell várnia arra, hogy szexeljetek. Illetve valóban jó ötlet, ha előbb te kielégíted orálisan, utána ő téged és aztán mehet az együttlét. Akkor már hosszabb lesz.

Vagy esetleg éri valamilyen inger mostanában, ami eddig nem.

2017. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-10 perc neked hosszú volt? Atya ég
2017. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!