Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon kicsi a mellem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon kicsi a mellem a barátom mondhatja szándékosan azt hogy neki nagyon tetszik? Vagy az is előfordulhat hogy nem hazudik és tényleg így is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Ez elött volt egy kapcsolatom de hiában voltunk együtt egy évig én nem vettem le a melltartómat mert annyira rosszul éreztem magam hogy semmi mellem nincsen.

Új barátom akivel másfél hónapja vagyunk együtt ő jóindulattal “lerángatta” rólam a melltartót szex elött, ami nekem nagyon gáz volt és teljesen azt hittem ha megérzi/látja mekkora mellem van elmegy a kedve a szextől, de úgy tűnt sokkal jobban élvezte így hogy nincs rajtam a melltartó, hiába nagyon kicsi a mellem.

Fiúk ti eljátszanátok csak azért hogy tetszik nektek hogy a barátnőtök “örüljön” vagy lehet tényleg felizgatta ez is?

Egyébként ismerem a volt barátnőjét és neki is kb akkora a melle mint nekem.

18L



2017. dec. 5. 00:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván tetszene,ne gondold túl.
2017. dec. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha az exének is kis melle volt akkor az olyanokra bukik. Tetszik neki a cicid nyugi. De a legegyszerűbb ha figyeled hogyan reagál ;)
2017. dec. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Én fordítva lehetek bekötve, mert iszonyúan felizgatnak a kisebb vagy konkrétan kicsi cicik. Eddigi szerelmeimnek sem voltak nagyok, max 75B, de ez már a nagyon max. Sokkal jobb a szex anyaszült meztelenül, amikor test a testtel a lehető legnagyobb felületen összesimul.
2017. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem tényleg tetszik neki :)

Ez csak a szöveg, hogy a nagy mellek a jobbak, de ez nem így van. Pl én is tökre szeretem a kis aranyos melleket.

2017. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Az én nőmnek is akkora hogy simán elfér a tenyeremben. Mint egy tinilánynak. Imádom, eszméletlenül beindít, szinte a felét be tudom szopni a számba.

Volt H méretű barátnőm, neki is szép melle volt de csak az elején volt érdekes. A picit nem tudom megunni.

2017. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is tetszenek a kismellű lányok.
2017. dec. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem tetszik, ha egy csaj lapos teljesen, akár szemből, akár hátul, a fenekénél.


De a leírás alapján semmi okod kételkedni szerintem, hogy a barátodnak bejössz így, ahogy vagy. Igen, vannak olyan fiúk, akiknek a kicsi mellek jobban tetszenek, bármilyen hihetetlen. ;)

2017. dec. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki. Mit kell ezt túlagyalni?
2017. dec. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg , tetszel neki 😊 a páromnak eddig nagy mellű csajai voltak. Az én kis 80/B el bujt melléjük! De azt mondta hogy nem minden a nagy mell! Ha egy pasi markába bele fér akkor az a jó 😊
2017. dec. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Mondhatja és mondja is... ha csak meghúzni akar.


Komolyabb kapcsolatnál viszont nem célszerű hazudozni.

2017. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!