Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lehetőséged lenne kipróbáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehetőséged lenne kipróbálnád több pasival a szexet?

Figyelt kérdés
26/N

2017. dec. 6. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Régen volt ilyen vágyam de miután lett volna lehetőségem, megfutamodtam. Megláttam a két kiéhezett undormányos dolgokra készen álló pasit és visszajött a kedvem a hagyományos szexhez.

20/N

2017. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz hogy '' Megláttam a két kiéhezett undormányos dolgokra készen álló pasit'' alatt
2017. dec. 6. 19:24
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Sok mindent ki akarok próbálni. Ez már kipipálva. Élveztem.
2017. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Azt hogy nem gondoltam át mi is fog történni. Az egyik pasit jobban ismertem, ő mondt hogy a másik pasi nem fog nyalni. Ekkor végig gondoltam hogy ez kétféleképpen alakulhat. 1. Az egyik pasi engem dug, a másikat a számmal izgatom. 2. Az egyik a seggemben, a másik a puncimban lett volna.

Egyik variációt se akartam. Olyan dolgokat akartam inkább ahol tényleg az én vágyaim számítanak. De ezek tipikusan kiéhezett férfiak voltak, olyanok akiknek csak az ürítés számít. Szóval visszamondtam és kerestem egy normális pasit, normális kapcsolattal.

2017. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Aham
2017. dec. 6. 19:44
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2017. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Le lettem pontozva mert...?

R*b*nc vagyok hogy ki akartam próbàlni?

Vagy mert prűd vagyok és nem tettem meg? :D

Remélem ez életetek fénypontja hogy engem pontoztok le mindig... De azért is kint hagyom a nevemet :)

2017. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm eleinte nem vonzódott a dologhoz, de aztán egy szép nap ő kérte h próbáljuk meg. A biztonság kedvéért a legjobb barátommal történt az egész akit ő is jól ismer. Elmondta h mit hogy szeretne és mindenben a kedvében jártunk. Nekem is és neki is nagyon tetszett és élveztük.. most lányt szeretne harmadiknak😀
2017. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én benne lennék egy két pasisban. De viszont azt nem engedném meg h a fenekembe rakja valamelyik is. De csak egyszer próbálnám ki.
2017. dec. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20L
2017. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!