Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hajléktalan nők hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hajléktalan nők hogyan oldják meg a maszturbációt?

Figyelt kérdés
Monjuk a szallon, ahol nem lehet rendesen elvonulni. Mondjuk a noknek kevesbe van kesztetesuk csinalni.

2017. dec. 9. 10:47
 1/6 Ramone ***** válasza:
61%
Hajlèkonyan :(
2017. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted hány hajléktalan nő van most GYIK on?
2017. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
szocmunkások lehetnek, akik rajtakapták őket
2017. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes a kérdés velvetés de azt gondolom ha valaki hajléktalan ember akkor nem biztos hogy arra van energiája nő ként hogy önkielégítsen, az is lehet hogy van párja és akkor nincs erre szüksége. Amúgy szerintem kb egy nagyobb családban ha többen élnek együtt is legalább ennyire nehéz megoldani a dolgot mert ha sokáig magadra zárod a fürdőszobát akkor dörömbölnek és zaklatottan hát nem az igazi szerintem. El tudom azért képzelni hogy egy szállón talán picit el tudnak vonulni. De ennyi erővel egy BV intézményben sem lehet egyszerű megoldani
2017. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont nem a maszturbácion jár az agya amikor a seggébe fagyik a szar éhes. Koszos meg büdös ki tudja mikor fürdött utoljára.

Lehet hogy maharossan a menstuálciója jönn meg így az jelenti a legnagyobb gondott hogy betétet rongyot szerezzen és legalább azokon a napokon tudjon tisztálkodni...

23N

2017. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem otthon, az biztos!
2017. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!