Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korban ideális a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban ideális a szexuális élet megkezdése egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor talál egy erre a célra megfelelő leányzót.
2017. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mai kamasz fiúk 14-15 évesen már túl van az első szexuális élményén.ideális 16-17 évesen.szerintem.
2017. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Meg az sem ciki ha 18 évesen szűz vagy szerintem

Jobb később mint soha

Legyél tisztaban mindennel

2017. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 vagyok és még élek ahogy alakul
2017. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen veszítettem el, de csak mert kamaszként szerencsétlen, visszafogott, csendes, kezdeményőképtelen srác voltam.


13-14 éves koromtól vágytam már a szerelemre, fizikai intimitásra, szexre, mint szerintem minden egészséges ember. 14-15 évesen másfél évig bele voltam zúgva az angoltanárnőmbe, aztán még 19 éves koromig másik négy nőbe is fél-másfél évekig, de mind kikosaraztak. (Jó, a tanárnőm inkább csak plátói volt, ott abszolút látom hogy nem lett volna esély, de a többiek korombeli (0-2 évvel fiatalabb) lányok voltak)


A farkam napi többször vertem (átlagban talán évi 500-szor) és emlékszem volt hogy sírtam magamban 17-18 éves koromtól néha (évi párszor, ha nagyon mélyponton voltam), hogy miért nem kellek senkinek, annyira vágytam már a fenti dolgokra és egy csajra.


Külsőre amúgy nem nézek ki rosszul, inkább csak belsőre a nőknek való tetszés szempontjából vannak deficitjeim. (Attól valaki nem tetszik a nőknek, hogy jó ember. És attól valaki nem jó ember, hogy tetszik a nőknek.) Magabiztosság, tökösség, jó duma, kezdeményezőkészség, önbizalom. Ezekben kellett sokat fejlődnőm, hogy puncit láthassak.

Még annyi, hogy azóta is nagyon bennem van, hogy be kell pótolnom az elveszített fiatalságomat. És nem csak a filmekből látva mondok ilyet: Az egyik legjobb barátom 15-18 évesen élte át élete egy nagy szerelmét ott mellettem a szemeim előtt. Másik jó barátom össze-vissza dugta a csajokat hasonló korában. Mai napig nagyon rá vagyok függve a szex gondolatára, akármilyen múló élvezet is utólag minden szex, de bennem van ez a kényszer, hogy ha régen nem, akkor legalább most.

2017. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!