Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet probléma abból ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet probléma abból ha a másod unokatesómmal néha szexelünk?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Jogilag össze is lehet házasodni másod unokatesóval.
2017. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reméljük, kislány lesz. 😊
2017. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez inkább csak szex semmi több. Nyilván senki nem tud róla mert ki törne a botrány de amíg jól érezzük egymást addig miért ne
2017. dec. 10. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem 1ik haverom is szurta az uncsitesojat.
2017. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A másod unokatesó csak azt jelenti hogy van két nagyszülőtök, akik egymás testvérei.


Ez semmi. Ha legalább középfokon tudtok angolul, nézzetek utána a "cousin marriage"-nek. A világ egy rohadt nagy részén elképesztően elterjedt nem csak az unokatesóval (akár első, akár másod) való kefélgetés, de a család és gyerekek sem. (Oké, tudom hogy a kérdező ilyeneket nem akar.)


Amúgy ez nagyon jól hangzik. Nekem is van egy tőlem pár évvel idősebb másodunokatesóm (egyik nagymamáink egymás testvérei), akire sokszor kivertem kisebb koromban és megdugnám őt a mai napig.


Szerintem ez ellen főleg azok írnak, akiknek vagy egyáltalán vagy nincsenek unokatesóik, vagy nincsenek számukra szép, vonzó unokatesóik.

2017. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs belőle baj, csak ne tudódjon ki. Én is szoktam unokatesómmal szexelni. Hány évesek vagytok?
2017. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én 17 ő 22
2017. dec. 10. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán 5-ös adot igen jó és jó értelemben kimerítő választ, szerintem sokan nem is biztos hogy vágják mi a másod unokatesó, de valóban sok helyen még az unokatesóval való kapcsolatot is elfogadják. Mondjuk mindig megkapja az ember fiatalon hogy nem olvas klasszikusokat de ha a "Száz év magányt" elolvassa az ember és abból vesz példát akkor meg az a baj :)
2017. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!