Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb szerszámmal tapasztalat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb szerszámmal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Üdv! Sok ilyen kéréds van, de speciel azokhoz fordulnék, akiket a természet nem látott el nagy nemi szervvel (gondolok ez alatt hosszra a 11-15 centis,- átmérőre olyan 3-4 centisre), hogy mennyire gátol ez benneteket? Sok csalódásra kell számítani stb?
2017. dec. 11. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sose ért csalódás. Sőt...
2017. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató! :D Nekem 14,5-15 között van hosszra valahol. Étmérőre meg 3,5-4 centi között. Frusztrál a dolog.
2017. dec. 11. 18:50
 3/19 Béla. A Király. ***** válasza:
Az itt síró 15 centi alattiakat szerintem kevesebbszer utasították vissza, mint a tényleg nagyfarkú kollégákat. Értem itt ezalatt a 20+ centisekkel megáldottakat, többek között magamat. Az undorral vegyült félelem ami kiül egyesek arcára, mikor azt mondják, hogy ezzel márpedig nem, az elég bántó tud lenni. Akiknek itt eddig kérésre küldtem képet többen írták, hogy ezzel ők se... Úgyhogy ne parázz a 11 centi miatt, legalább tövig nyomhatod.
2017. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem 11! :D Húúú, na akkor aztán tényleg nem tudom, mint csinálnék! :D Csak sokan írtak 18-19 centiket. Na, mondom, vehetem a kötelet, meg a sámlit, nekem itt nem osztanak lapot.
2017. dec. 11. 18:55
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha igaz, amit írsz a méretedről, sajnálom! Kemény dolog.
2017. dec. 11. 19:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van megijednek a 20 cm-emtől pedig vigyázok nem szoktam fájdalmat okozni. De valamiért a nők rettegnek tőle 😒 34F
2017. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
miért is kellene, hogy bármiben is gátoljon?
2017. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Érdekel, hogy akiknek ekkora van, finoman jelzik előre, hogy nem átlagon felüliek? Basszus, tényleg kemény, hogy ilen miatt is utasítanak vissza.
2017. dec. 11. 19:23
 9/19 A kérdező kommentje:
Az egyik lány haverom mesélte, hogy ő már utasított vissza túl nagy méret miatt pasit. Azt hittem, hogy csak biztatásból mondta.
2017. dec. 11. 19:25
 10/19 Béla. A Király. ***** válasza:
Általában még gatyában mikor kitapintják kérdő fejet vágnak, akkor szoktam mondani, hogy hát nem kicsi, de ekkor még nincs gond. Eddig kb átlag. 3-4 nőből egy mondta, hogy nem.
2017. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!