Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amikor combfix mintás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor combfix mintás harisnyát hordtok azzal célotok van a fiúk felé vagy csak szimplán a divat miatt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
ha nincs alatta bugyi az már egyértelműen adja magát
2017. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Sose figyelem a divatot.

Semmi célom a pasik felé.

Azt veszem fel ami nekem tetszik,amihez kedvem van és ami kényelmes.

Az már megint más dolog hogy az adott dolig épo divatban van vagy épp felkelti a fiúk figyelmét.

2017. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

A combfix kényelmes és szép, de combzoknim is van.


Praktikus is. Pl alkalmi ruhákhoz, aminek fűzője van stb.

Egyszerűbb a wc zés is, minthogy a szoknyát, felsőt stb-t szétszedjed.


Felemeled a szoknyát s az alsóneműt le. ><

Mások pedig azt hiszik rendes harisnyád van.


Mindig szexhez fűzik. Tény szexi, de pl a fűzőket is hordják más alkalmakra, a rakott szoknyát és a fordos szoknyát is :)


Alsóneműt, fehérneműt is :P

haha

2017. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból tetszik a combzokni-mintás harisnya, szoktam is hordani szoknyákkal. De tény, hogy sok fiú elkezd nyáladzani, ha meglát ilyen harisnyában, sokaknak kocsányon lóg a szemük. Szóval akarva-akaratlanul is ilyen hatást lehet kiváltani sokakban.
2017. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Combfixet szoktam hordani, és volt mikor kilátszott a csipke része, de nem azért hogy pasit szedjek fel vele.
2017. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3#-as vagyok. Sokan írogattak mi a kedvenc színem.

A kedvenc színeimet nem minden ruhadarabon tűröm el.

Combfixből fekete és bőr barna, ha olyan ruhát veszek fel, de a fekete szín dominánsabb az egész ruhatáramban.

Combzokni csak fekete.


Kedvelt színek: fekete, fehér(de ruhába nem igen kedvelt), pasztell kék és zöld, királykék, türkiz kék és zöld, ezüst, ciklámen, vérvörös.


Mostani ruhatervemnél fekete, türkiz zöld és ezüst szerepel.

2017. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!