Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Össze jönnétek 23 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek 23 évesen eg,49 éves férfivel?

Figyelt kérdés
Sok fiatal pasim volt már de valahogy velük nem találom meg úgy a hangot mint az idősebb pasival.Eddig szex nem volt csak csók de nem tudom mi tevő legyek

2017. dec. 13. 21:13
 1/6 Modeler ***** válasza:
49%
Szerintem ekkora korkülönbség nagyon sok. Több mint 2x annyi idős mint Te.
2017. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

23 évesen jöttem össze egy 47 évessel. Utána hónapokig ittam a levét. Szerintem te nem akarod megtudni,milyen az, ha összetörik az ember szívét.


higyjél nekem.

2017. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

50/F

A fian 22 éves. Szégyelhetné magát egy olyan pasi (és nem férfi) aki a lányával egyidős nővel lefeküdne. Soha nem tekintettem az ilyen korú lányokat nőnek, max gyerek a szememben.

2017. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell érezni! Nekem volt hasonlóban részem és majd 3 évig működött! És nem miattam lett vége...

És nem lennél kirívó eset, hidd el! Ha mindketten úgy érzitek, hogy működne, akkor hajrá! Te elég fiatal vagy, hogy ha mégsem működik, akkor újra kezd. Ő meg elég felnőtt ahhoz, hogy tisztában legyen azzal, hogy ez jól is elsülhet és rosszul is. Valószínű tudni fogja kezelni a helyzetet így is, úgy is. Sok buktató van benne de egy életre szóló boldog kapcsolat is lehet belőle.

49Ffi

2017. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

"Sok buktató van benne de egy életre szóló boldog kapcsolat is lehet belőle. "


Jah, el tudom képzelni, milyen életre szóló kapcsolat lehet abból, amikor az egyik fél 70 éves, a másik még csak 43. Életre szólóan pelenkázhatja a nyugdíjas papáját a csaj. Ledöbbenek egyes emberek válaszain, komolyan mondom. Azon meg még jobban ledöbbenek, hogy valaki szerint ez működhet, persze az ilyen emberek nem gondolkodnak előre, nem is akarnak.

2017. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Szex kapcsolatnak jó.
2017. dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!