Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szexpartner kereső weboldalakról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak olyanok, ahol ugye fizetős hölgyek vannak, de gondolom nem mind ilyen.

Esetleg valaki (tapasztalatból) ajánlana olyat, ahol tényleg mindkét fél az örömért csinálja?



2017. dec. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

azt, hogy 80%-ban olyanok vannak rajtuk akik élőben nem tudnak összeszedni egy lányt, mert semmit nem adnak magukra.

és néha azt kívánnám a használat előtt kivernék a farkukat mert érezhető, hogy csak elborult kanos agyuk irányítja őket.

2017. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
A ilyen oldalakon a nők 90% fizetős, 5% olyan rusnya és ápolatlan hogy csak na, 4% kamu kép és 1% nimfomániában szenved.
2017. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
# 1/ A társkeresők szép lányokkal is tele van,akkor ők sem bírnak felszedni 1 pasit? Ez elég h.ü.l.y.e logika!!! Másrészt az elborult kanos agyuk irányítja őket? A szex oldalra még is miért mennénk,talán fagyizni? Akkor a lányok miért vannak fent? Látom # 1/ nem vagy 1 spíler. inkább valaki a szexért menjen szex weboldalra mint pénzért.Nem is tudom melyik a gázabb,jaaa vagy is tudom.
2017. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok komolytalan kamus emberek vagy csak kitalált profilok. Nem lehet találni senkit.
2017. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz az oldalakkal, mert / valahova már leírtam, nem tudom hol jelent meg / hogy pár üzenetet váltottam valakivel 06-90.-es számon keresztül, és kijött a szolgáltatómtól egy 60 ezres számla.

Ezért már eltudtam volna menni 3-4 fizetős lányhoz is, csak az a baj, hogy azok meg olyanok mint a fadarab, ha nem vagy nekik szimpatikus. Az egyiket amikor dugtam,ő közben a barátnőjével beszélt telefonon.

2019. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!