Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek milyen az igazán izgató puncinyalás, amitől nagyot élveztek?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?

2017. dec. 17. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Bár nem lány vagyok, de szerintem az a jó amikor addig húzod, hogy már remegjen, hogy a puncijához érsz. Először csak csókolgatni szoktam a hasát, a combját, majd amikor már lent a fejem, akkor a tangán keresztül lehellek egy forró csókot a már duzzadó csiklóra. Utána foggal félrehúzom a tangát (miközben 2 tenyerem a popsija alatt van) és a csiklótól a popsiig végignyalok amennyire csak tudok. Ezután a csiklót kezdem el a nyelvemmel izgatni eleinte csak finoman kőrözök rajta, néha megszívom, vagy mintha a nyelvemmel akarnám megdugni, jó mélyen belenyalok mert szeretem az ízét és utána visszatérek a csiklóra és körözök rajta tovább. Van amikor megkérem, hogy húzza szét az ajkakat, és akkor jobban hozzá tudok férni a csiklóhoz és úgy nyalogatom egyszer erősebben máskor finomabban, attól függ, hogy mi a célom. Elélvezzen, vagy csak élvezés közelébe kerüljön és akkor kicsit lecsillapítom...
2017. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Még nem tapasztaltam ilyet.
2017. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Amikor két hét nem fürdés után jóúl benyal egy pasi. 61 / N
2017. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Még nem volt részem jó nyalásban.

Nem is szeretem igazán.

2017. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

#4 lány vagy?!

Ha lány, ne add föl!

2017. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Az #1 jól mondja, de elhúzni szerintem nem mindenkinél lehet. Van, akinél ha egy picit is megállsz, hosszú percekre visszaveted.

Mindenesetre a titok abban van, hogy a reakcióit figyeled. Ritka, de van, aki kimondja, mit akar, a legtöbbször azonban szavak nélkül üzennek, nyögéssel, sóhajokkal, azzal, ahogyan a fejemet megfogják.

Pontos receptet nem lehet adni, mert ahány, annyiféle. Ki a cirógatást, ki az erősebb dörzsölé szereti, ki lassan kivánja, ki pedig azonnal a közepébe belevágva. Még ugyanaz a nő is alkalmanként méshogy élvezi a legjobban, hangulatátl függ.

Törődj bele, hogy ez egy rejtély, amit minden alkalommal intuitívan kell megoldani. (Ha tanultál felsőbb matematikát, jusson eszedbe a határozatlan integrál analitikus megoldása.)

2017. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, a válaszod mindent visz :DDDD
2017. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos még nem volt benne sose részem:((( 19L
2017. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
A 6-os tud valamit! :D Az egyessel csak az a bajom, hogy az elhúzást nem bírom. Ne cicózzon, mert csak ideges leszek tőle nem izgatott. Egyen meg aztán jöhet végre a lényeg!
2017. dec. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
én még sosem kaptam igazán kielégítő nyalást :( 22L
2018. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!