Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pénisznövelő illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pénisznövelő illetve potencianövelő terméket ajánlanátok nyugodt szívvel?

Figyelt kérdés

Az internet tele van mindenféle termékekkel (gyógyszerek, krémek stb:) amiktől eléggé idegenkedek nem ismerve a azok hitelességét! De azért olvasgatva az ígéreteket eléggé be tudják fűteni az embert! Elgondolkodik rajtuk az ember, hogy rendeljen-e egyet magának ezáltal boldogabbá téve a párját! De az egészség mindenek előtt a legfontosabb!

Az ember nem szeretne olyan termékbe botlani ami veszélyes lehet illetve később nem kívánt mellékhatásai lehetnek!

Ti melyiket próbáltátok ami garantáltan meghozta a kívánt eredményt? Melyiket ajánlanátok nyugodt szívvel egy átlagos párnak akik szeretnék boldogabbá tenni egymást?


2017. dec. 18. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ami nekem segített, amikor nem voltam toppon: étrend változtatás és étrend kiegészítők. Az én esetemben: több folyadék, lehetőleg víz, gyümölcslé, banán(!) és étrendkiegészítőnek tökmagolaj, vagy tökmagolaj kapszula.


A pénisznövelésre sajnos nincs tippem, de szinte biztos vagyok, hogy a neten található termékek hasztalanok kívétel nélkül. Tele kamu fantom dicséretekkel.

2017. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Nyugot szívvel egyiket sem


Mellékesen a nöknél nem számit a méret

2017. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2017. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha van egy kis angol tudásod és türelmed, akkor végigolvashatsz 100 hivatalos, orvosokkal és tesztekkel aláigazolt oldalt, hogy minden ilyen csodaszer kamu.

Persze könnyű elhinni azokat a tartalmakat amiket az eladók készítettek, hogy becsapják az embereket, de egy idő után rájössz, hogy mindegyik ugyan úgy néz ki.

És mivel semmi, de ténylegesen SEMMI hivatalos írás nincs arról, hogy ez működne, emiatt el kell hinni, hogy ezek nem csodaszerek.


Első amúgy jól írta, ahhoz hogy a legjobb formát tudd hozni az ágyban, ahhoz egy nagyon jó fizikális teljesítmény, egészség szükséges. Mármint ezek nélkül is lehetsz Isten az ágyban, de ha szuper fitt vagy az edzőteremben, akkor az ágyban is csúcs-szuper leszel.

2017. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: #1-es vagyok. Igen ez így van, de itt (is) kell az egyensúly. Mert ha nagyon túltolja az ember, akkor főleg aznap már leeshet a libidó. Hosszú távon viszont mindenképp megéri. Sajnos így télen főleg el tud tunyulni az ember. De az apu pocak, stb nem tesz jót a dolognak.
2017. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a RIDER-t a Késleltetés-en ajánlom. Ott garantálják az eredetiségét. 1 éve használom alkalom adtán, profi tápkieg. Tudomásom szerint a Rider-en kívül nincs másik olyan, ami 15 perc alatt hatna, mindegyikre legalább 1 órát kell várni. Mellékhatást még nem soha nem tapasztaltam.
2018. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!