Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más barátnője/csaja/partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátnője/csaja/partnere se tud bánni a léccel? :D

Figyelt kérdés
Szóval ha arról van szó, hogy verje ki nekem, van amikor alig érzem, hogy egyáltalán fogja, van amikor rászólok és jól rászorít, de úgy beleszorít a húgycsövembe hogy majd beszarok... ha veri nem egy ütemben csinálja, mikor már majdnem, képes leállni megigazítani a haját, vagy mittudom én babrálni balamit... egyszerűen idegesítő, azt meg nem hagyja, hogy én csinálljam magamnak... más csaja se tud f@$zt verni?

2017. dec. 19. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Talán szexeljetek
2017. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Légy türelmes és mutasd meg neki ,vagy "tanítsd meg".

Gondolom te sem tudtál elsőre profin nyalni vagy ujjazni.

Ezeket a problémákat neki mond és akkor talán tudtok is változtatni rajta.

2017. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül vagy barátom :)
2017. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Akkor visszakérdeznék: Te biztosan tudod, hogy mit és hogyan kell csinálni a vaginával, hogy éppen olyan legyen, mintha mi magunknak csinálnánk?

Nem?

Ez azért lehet, mert ahogy nektek sem volt puncitok, úgy nekünk sem volt sosem farkunk, hogy tudjuk hogy jó.

2017. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ezen túlvagyok, 3 éve vagyunk együtt, egyszerűen nem tudja felfogni...

1, majd ha lesz állandó partnered megtudod, hogy néha lusta az ember, nem akar szexelni, csak hanyattdőlni és élvezni, hogy kényeztetik... de az első patron után már nem tudok elmenni a lassú szájmunkájától csak lelankadok.

2017. dec. 19. 12:19
 6/21 Ramone ***** válasza:
94%
Érdekes nekem kisebb nagyobb instrukciók nélkül is profin elszorakoztak a farkammal a barátnőim... Néha már kezdtem féltékeny lenni a saját farkamra mert azzal többet törődtek mint velem :D
2017. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy vagy egyedül...

Sőt az enyém szopni sem tud jól..

Pedig mindent megmutattam neki (ami nem tudtam mutatni, az elmondtam), mozgattam a kezét, fejét, de nem... 5 percig jó, aztán nem..

Milyen idősek vagytok?

Mi 25

2017. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

3 nem a kérdésre válaszolsz és igen,m minden csajom eddig amíg nem velem volt, nem tudta milyen a spriccelős orgazmus, ha én nyalom és ujjazom, akkor elázik a lepedő.

Szar is rajta aludni utána

2017. dec. 19. 12:21
 9/21 A kérdező kommentje:
Én 31 ő 30. :(
2017. dec. 19. 12:22
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Ezért voltak idősebb barátnőim. Egyszerűen értenek a fhaszhoz.
2017. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!