Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ez nagy baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Ha túlságosan is szeretek ujjazni? Szeretem a szexet de akkor is szeretek ujjazni ha nem lesz belőle szex. És nem várok érte semmit, elég ha látom ahogy élvezi és a csúcsok csúcsára jut. Akár naponta többször is csinálnám ha lehetne. Van aki ezt szeretni? Vagy ti nem igénylitek az ilyet?

2017. dec. 20. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az ujjazás csak úgy oké, ha közben orálisan is kényeztet a párom. Vagy én magamnak kézzel. Tehát a csikló ingerlése nekem kell. Natúrban az ujjazást nem szeretem.
2017. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten ezt szeretem, amit ahogy leírtál, sőt!! :)
2017. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Istenem, de régóta keresek egy ilyen pasit!

Elbírnám, ha bármikor kapható lenne a pasi egy ujjazásra. Imádom. De olyan kevesen szeretik, és még kevesebben csinálják jól.

2017. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj sőt!
2017. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Osztanom kell az utolsó három lány véleményét és igen van aki nem csinálja jól,de ez is megbeszélés kérdése,jelek olvasása,viszont van aki tényleg nem igényli csak a hüvelyben való fickándozást a csikló izgatása illetve orál nélkül.Mindenesetre az én technikámra még nem volt panasz...

28f

2017. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Minden nő máshogy szereti, persze lehet figyelni a jeleket, de sokat segít, ha az elején kommunikálja a hölgy.



Egyébként volt egy barátnőm aki élt halt érte, és nagyon gyorsan el tudott menni tőle, így szó szerint bárhol, és bármikor kaphatott egy quickiet, amit persze alkalom adtán viszonzott. Sajnos utána egy olyan lánnyal jöttem össze, aki egyenesen gyűlölte.

2017. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretek ujjazni! Sőt még orálisan is szeretem a barátnőmet kényeztetni és ő él hal érte és én is így vagyok vele mint te már a tudat jobbá teszi a napomat hogyha láthatóm rajta hogy élvezi ^^
2017. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem sikerült ilyet kifognom... Szerették és élvezték nagyon de én többször szerettem volna csinálni neki. Mondjuk olyan napi 3-4 orgazmus vagy több ha lenne rá igény, de eddig a plafon a 2 volt és utána 1 hétig semmi.
2017. dec. 20. 16:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Te álompasi vagy! :) Imádnám ha sokat ujjazna egy férfi.
2017. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sokkkkkkal jobban szeretem mint mikor nyal férjem.

4-5 spriccelésig meg sem állunk.

2017. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!