Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok igy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok igy?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon feltud izgatni egy esztétikus női fül. Tudjátok olyan hibátlan.. És nem csak ugy hogy ránézek aztán igy "hmm szép" aztán ennyi hanem sokszor maszturbáció közben arra gondolok.. Ez beteges? Nagyon imádom néhány lányét, bár megfoghatnám ..

2017. dec. 22. 11:18
 1/2 anonim válasza:
96%
:D :D mindenkit mas izgat fel, szoval ha teged a noi ful azzal nincs semmi baj, de ezzel kevesen lehetnek igy
2017. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szexinek tartom a legtöbb női fület, sőt tudtommal a legtöbb nőnek a fül az egyik erogén zónájuk. ;) F/23
2017. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!