Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak, szerintetek gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, szerintetek gáz ha 18 évesen még nem is csókolóztam, nem volt barátom és szűz vagyok? Mit szólnátok hozzá ha ez derülne ki a barátnőtökről?

Figyelt kérdés

2017. dec. 22. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Kicsit örülnék, hogy nem csak én vagyok ilyen "béna".

Ha szeret, tetszel neki nem hiszem, hogy bárki is ezen problémázna.

2017. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Én is így vagyok, de én 21 éves vagyok. Szerintem nem gáz, egyszerűen így alakult.
2017. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem tartanám cikinek, sőt épp ellenkezőleg, ha úgy alakulna hogy megtetszenénk egymásnak és kiderülne, hogy előttem nem voltál senkivel az óriási piros pont lenne a részemről.
2017. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez lenne a normális valahol. Nem gondolod? Szerintem előny ez, legalábbis nálam biztosan az lenne. Semmiről nem vagy elkésve. :)
2017. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem zavarna :)
2017. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Ramone ***** válasza:
65%
Az ilyen nőket egy kicsit mindig is jobban tiszteletem
2017. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem gáz! Szívesen lennék a tanító bácsija!
2017. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%

Inkább az a gáz, hogy felmerül benned az, hogy ilyen kérdést kell kiírni...

De értem én, téli szünet meg egoépítés. :(

2017. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

Mint minden ténynél, itt sem maga az állítás a lényeg. Hanem a miértje. Az a fontos, hogy lehet, hogy ez nem történt meg.

Kb valami olyasmi van, hogy legalább egy valakinek a többség szokott tetszeni olyan 15-6 évesen, akivel csók lesz. Ha igazat akarunk mondani, a szex is addigra meglesz.

De ha ez elmarad, akkor is előbb utóbb részegen lesz valami, már csak a vágyak miatt is.

És bizony a hiba nem a világban van, hanem az érintetlen személyben.

Bár a 18 még nem vészes. De azért gyanús...

2017. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
81%

Szerintem nem gáz. Sőt tiszteletre méltó, mivel 18 évesen még nem feküdtél le senkivel se, és nem csináltad azért mert divat korán elveszteni. A mai fiúk, lányok úgy gondolják, hogy ha 12-16 évesen már nem szüzek akkor menőek. Lenéznek másokat akik azok és képesek szakítani emiatt az illetővel, ami gáz és sokat elárul arról a személyről, érettnek és sokat látottnak gondolja magát, holott nem az...

Ne törődj az ilyen emberekkel. Akkor történjem meg az első aktus amikor érzitek, hogy akkor kell és azzal aki erre méltó. Aki igazán szeret nem fog ezzel törődni és az fog neki számítani, hogy Te vele leszel.

2017. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!