Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Illik majd elmondani ismerkedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik majd elmondani ismerkedéskor, hogy nős férfival volt viszonyom, mert ez izgatott?

Figyelt kérdés

2017. dec. 23. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed,ha akarod elmondod,ha nem,akkor nem.
2017. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Értékelném ha elmondanád,mert engem meg az izgatna.
2017. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is lehetne
2017. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nős férfival ismerkedsz, akkor igen, mondd el, mert jó ha tudja, hogy ez a fétised. Ha nem nős férfival akinél ez nem játszik szerepet, akkor lényegtelen, tök mindegy, hogy mit csináltál a múltban, az a lényeg, hogy a jelenben mit csinálsz.
2017. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem nem izgat maga a tény, hogy a férfi nős.

Sőt, eddig mindig az volt a szlogenem, hogy nős férfinak nincsen farka. Egyetlen egyszer szegtem meg ezt a szlogent, egy szédült spanyol tengerparti éjszakán.

De nem szoktam elmondani a partnereimnek ezt a kis “botlást”.

Ez az én bugyinedvesítő emlékem ;)

2017. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

illik nem illik ???

nekem megszamolni nem tudom, hogy hany nos ferfival volt dolgom...

nem az en lelkemen szarad, en nem csaltam meg senkit ...

biztos, h nem mondnam el...

habar egyszer egy randim feljott, hogy volt-e mar 3as... aztan mondtam, hogy persze... azt nem kerdezte, h volt-e 4 vagy tobb is... szoval azt nem mondtam el...

2017. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt szerintem mondd el, hogy ez izgat, még előnyére is válhat a kapcsolatnak. Sok férfi álmodozik ilyen nőről mint te.
2017. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb elmondani,engem az izgatna ha a barátnőm ilyen lenne,nem biztos hogy ellenezném ezt a vágyát.
2017. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha pasi vagy, akkor jobb, ha nem beszélsz róla. :-))
2018. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!