Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek izgatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek izgatja a fantaziatok az autos huncutkodas?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem izgatja a fantáziámat.

Mivel elég sűrűn szexelek autóban, főként a nyári időszakban.

2017. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon,egyik legjobb.
2017. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Es telen? Nem vágyölő a hideg?

En meg sosem probaltam.

2017. dec. 23. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Rohadt kényelmetlen.

Tapasztalat

2017. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na engem lelehet itt lepontozni,de szrok rá.

A barátnőimmel csak 1 panzió és sok sex autóm volt.A panzió pénz az autó,télen járó motorral is kevesebb óránként,ez egy 1.2-es Lada utána skoda 105 volt 37 éve.Akkora élvezeteknek volt tanúja ez a két autó.hogy a Ladámba lévő 2107-es kagyló ülést 8 000 FT-ért adtam el tele spermával és punci lével.Ebben megfordult barátnőm húga és másik barátnőm barátnője.

Akkor még az autót is nehéz volt felhajtani egy dugáshoz.

2017. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
És az izgatja a fantáziátokat, hogy a kipufogógázt ne a szerencsétlen járókelők orrába pöfögtessétek, hanem mondjuk vissza bele az autóba? A saját egészségetek tegyétek tönkre a hülyeségeitekkel, ne másokét.
2017. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet benneteket felhajtani egy ladás szexre ismeretlenül,vagy akármilyen autós szexre,vagy akármilyen szexre?

És akinek üdülője van?

2017. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!