Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra mi a legjobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi a legjobb a pettingben?

Figyelt kérdés
Akár privátba is leírhatjátok

2017. dec. 23. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Másik Öröme
2017. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A szerelem meg a vágyakozás. Hogy még nem kifejezetten a szexről szól, hanem a bújásról, csókról, simogatásról, érzelmekről. Közelebb kerülünk a párommal.
2017. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a számmal kényeztetni a barátnőmet.


Vadul smárolni, szopogatni a cickóját, nyalogatni a punciját, végigpuszilgatni az egész testét.

2017. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez kicsit perverz lesz. :D de én azért szeretem a pettinget, mert ráhangolódunk a szeretkezésre. És ott tudom izgatni őt. Puszilni, csókolózni, számba venni.

De amúgy az utóbbi a legjobb:D

A többit pedig ugye pettingen kívűl is tesszük:):)

2017. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, még nem volt benne részem, de ide tartozik.:

Nemrég adta a közmédia, van benne egy jó jelenet.: Mielőtt éjfélt üt az óra (Before Midnight) 2013

[link]

(remélem, a link működik, a jelenet a vége felé van a hotelszobában, azelőtt, hogy összevesznek, majd a tengerparton kibékülnek)

2017. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levetkőztetni szépen lassan a másikat. Meg, hogy érzed, hogy a szívverése pillanatról pillanatra gyorsabban és erősebben ver, a lehelete a bőrödön sokkal forróbb lesz. Számomra ez a legvadítóbb a pettingben.
2018. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!