Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Melyiket szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyiket szeretitek jobban ha kézzel vagy ha szájjal kényeztetnek?

Figyelt kérdés
Nők is írhatnak melyiket szeretik jobban csinálni.
2017. dec. 25. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szájjal! 29F
2017. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Férfikén válaszolok, én nem szeretem ha kézzel csinálják nekem. Szóval én azt mondom ha szájjal. Azt viszont nagyon :)
2017. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét verziónak megvan a maga bája. Az orális szex, kellő átéléssel, aktív, mély szemkontaktussal nagyon hatásos tud lenni.

Ugyanez szimpla kézi munka esetén, szintén mély, tartós szemkontaktussal, mondjuk enyhe szub-dom felhanggal, ha a hölgy még mondjuk beszél is közben...szóval ez is tud ütni.


Szerintem a dolog a két félen dől el és hogy mennyire élik át a helyzetet, vagy csak egy szimpla orál/kézimunka menet az egész.

2017. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Torokkal. 😉
2017. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én szájjal jobban szeretem csinálni. N
2017. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Inkább szájjal,ha kézzel az is jó csak arra kell vigyázni,hogy ne sokáig,mert akkor szárazon dolgozik és az már kellemetlen lehet.
2017. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Heart of Darkness ***** válasza:

Én egy harmadik opciót szeretek jobban..

(Kettő közül talán a szájt.)

2017. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Felváltva. Szájjal földöntúlian izgató tud lenni, a látványtól leginkább. Meleg simogató érzés és ez fejezi ki legjobban, hogy kíván, ami engem is beindít. Kézzel viszont intenzívebb érzés. Szájjal nem mindenki bírja sokáig, elfárad, van aki nem is élvezi annyira szájjal csinálni, akkor inkább váltogassa.
2017. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miert nincs pinad?
2017. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szájjal.
2017. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!