Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nő is szereti ennyire az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is szereti ennyire az orált mint én?

Figyelt kérdés

Imádok szopni, ez a kedvencem a szexben, néha elég nekem, ha csak leszopom a férjem, és nincs folytatás :) el is tudok tőle élvezni..

Van még itt nő, aki ennyire szereti?


2017. dec. 26. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka madár vagy , mint a fehér holló .
2017. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is! :)
2017. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu
2017. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, adni és kapni is. úgy is ha nincs folytatás, mert például sietnünk kell vagy a hely nem alkalmas másra.
2017. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen én is így vagyok
2017. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Heart of Darkness ***** válasza:
Van ezzel más is így valószínűleg. Nincs ebben semmi fura.
2017. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Irigylem a párodat! F.
2017. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Imádok szopni...... néha elég nekem,....... el is tudok tőle élvezni.. " Te (ha nö vagy?) élveztél el már akárhogyan is életedben?
2017. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok :)

És persze :)

2017. dec. 26. 20:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam már olyan ajánlatot a szerelmes nőmtől, hogy találkozzunk gyakrabban: csak leszop a kocsiban, és más nem kell. Egyetlenegyszer kipróbáltam. Megtörtént, de utána egyetlen szót se szólt a kocsiban, amíg visszavittem. Sokkal később beismerte, hogy nagyon megalázottan érezte magát. Hozzáteszem, hogy minden ugyanúgy történt, mint sok más alkalommal, kivéve, hogy én nem csináltam semmit.

Szóval, ha igaz, amit a kérdező állít, akkor ez valami nagyon különleges nő, de inkább hajlok arra, hogy ez kamu, egy kiskamasz fantáziája.

2017. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!