Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elvárása a nőknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárása a nőknek a férfiak felé az, hogy minimum 1-2 órán át ne menjenek el?

Figyelt kérdés
Ez marhaság szerintem, az anyatermészet nem így kódolt bennünket. Ha elmegyünk, nem áll meg a világ (esetemben főleg nem, multiorgazmusos vagyok), létezik ezer más mód a kielégítésre. Itt tényleg ilyen alacsony az általános szexkultúra?
2017. dec. 27. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem elvárás, fél óra, de még 10 perc alatt is lehet nagyon jót szexelni

18/L

2017. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A reklám kultúra is alacsony.
2017. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
20-30 percig még lehet bírni, de ha jó a punci, azt is nehezen.
2017. dec. 27. 11:49
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ilyen,legfeljebb olyan mond ilyet aki még életében nem szexelt.Tudod ,hogy mennyire fájdalmas lenne egy idő után?

Tartalmas előjáték fontosabb és utána negyedóra, félóra szex.

2017. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Simán ráunok, ha ilyen sok ideig tart.
2017. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts légyszíves!

Soha nem voltak ilyen elvárásaim egy pasival szemben sem, sőt, őket sokkal jobban zavarta, ha gyorsan elmentek, mint engem, ugyanis együttlét közben mindig izgatom a csiklómat, ami teljes élvezetet ad, tehát 10 perc bőven elég számomra az élvezetes együttléthez. Számomra sokkal rosszabb lenne, ha egy pasinak 1-2 óra kellene ahhoz, hogy elmenjen. Egyáltalán nem élvezném. Én abszolút nem vágyom ilyen hosszú együttlétekre. Nálam 20 perc bőven elég, sőt, az idő alatt többször is elmegyek.

2017. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem is bírnám és nem is bírtam soha! Inkább az előjáték legyen hosszabb, mint az aktus. És ezt a feleségem sem bírná és nem is várja el.
2017. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ez baromság, nekem még egy nő sem mondott ilyet és nem ia hallottam olyanról h valaki 2 órás menetet akarna.

ha idő korlát akkor inkább azt akarják, hogy ne menj el hamarabb náluk, mert egy már lankadóba lévő cerkán ülve ők sem tudnak rendesen elélvezni.

2017. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy a kommentszekcióban felvilágosodottabb emberek vannak. Csak sok helyről hallottam már, hogy nem férfi az a férfi, aki nem bírja órákig. What???
2017. dec. 27. 12:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Még sosem találkoztam ilyen elvárással. 34/F
2017. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!