Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom hogyha egy 38 és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogyha egy 38 és 55 év közti nő nincs kielégítve? Látszik valahogy a testbeszéden? A kor lehet nem is számít jelen esetben. Honnan lehet azt észrevenni hogy nem kapja meg a nő azt amire vágyik?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ránézésre nehéz megmondani, de ebben a korosztályban a legtöbb nő nincs kielégítve, persze ez nem jelenti azt automatikusan hogy hagyná magát főleg ha a férje is meg van még.
2017. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Frusztrált, hisztis vagyok, sírógörcs ilyesmik.
2017. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
sárkány lesz belőle
2017. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet valakinél látszik, valakinél nem. Nálam mindig meglepődnek, ha kiderül, hogy évek óta nem szexeltem, mert nem vagyok sem hisztis, sem sárkány, sőt jókedvű, mosolygós. Szóval ez nincs a nő homlokára írva...
2017. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 azt hogy bírod?
2017. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Ötös: Jól bírom, annak ellenére, hogy nem vagyok kőből, ezért nem szaladok a Dunának, csak mert nincs, köszi a kérdést. (4)
2017. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os nem kell egy titkos szerető? 40F én sem megyek a Dunának, de nagyon rossz így...
2017. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hetes, köszönöm, de ebben nem utazom, a titkokban meg pláne nem. :)

(6)

2017. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hordok magamon olyan táblát, hogy "nem vagyok kielégítve".Sőt, (mily meglepő ugye?), a viselkedésemen sem látszik semmi különös emiatt.Nem tukmálom magam senkire, de azt sem szeretem, ha ürítőlyuknak tart valaki.
2017. dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Judit58 ***** válasza:
Egyszerű. akielégitett nő mosolygós és kedves... a föld felett jár...na és nemlehet elcsábítani.:)
2017. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!