Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen maszturbálásról hallotta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen maszturbálásról hallottatok már? (többi lent)

Figyelt kérdés
Magyarul nem találtam róla semmit, de van egy úgy nevezett 'prone masturbation' féle maszturbációs technika, aminek a lényege, hogy nem állva verik ki az emberek, hanem valaminek dörzsölve. Valaki csinálja így? Elvileg a férfiak 10%-a így csinálja, nem tudom mennyire hihető e... [link]
2017. dec. 27. 15:17
 1/6 anonim válasza:
Én pl már hallottam ilyenről l, azt mondják hogy nem rossz:)
2017. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Régebben az ágyon hasonfekve csináltam úgy, pár napja meg lány lovagolt úgy 18/
2017. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Énis így csinálom gyerekkorom óta, bevallom, de azt hallottam hogy szexnél ez nem lesz előnyös, mert ugye ha úgy maszturbálok hogy nem áll föl akkor nem szokok hozzá és... egyébként meg így akár fél perc alatt el lehet élvezni. De komolyan érdekes hogy az emberek 10%-a csinálja így, ez lehet amolyan veleszületett rendellenesség?
2017. dec. 27. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom,de pettingnél kifejezetten nem rossz,ruhábn dörzsizni egymást.
2017. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még régen, amikor kisgyerek voltam és nem állt még fel, mindig így csináltam.
2017. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááát régen az ágyhoz dörzsöltem de nekem fel is állt. Most már állva dörzsölöm a barátnőm hüvejének belső falához, némi síkosság mellett.
2017. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!