Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő kell egy férfinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névtelenül nevű kérdése:

Mennyi idő kell egy férfinak, hogy másodjára is tudjon szeretkezni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a kettő között mennyi időnek kell eltelnie? Azonnal? Pár perc? Fél óra vagy több?

A kérdés komoly, kérem hogy csak az írjon, aki segíteni akar nekem ebben.

Férfi, 44 éves vagyok.



2017. dec. 28. 07:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem jó nőnél simán elég a 10perc.F
2017. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ... Nekem volt, hogy elég volt 10-15 perc, de olyan is, hogy nem ment a második. Függ a nőtől, a vágytól, a szituaciótól... Szerintem nincs általános "idő"

48Ffi

2017. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Félóra minimum kell nekem a másodikhoz,de akkor is kell a lány segítsége is.Sztem ez mindenkinél változó.Az elsőnél magától is áll,de utána nálam eléggé megszűnik a szexuális vágy.20/F
2017. dec. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Millió dologtól függ: életkor, fizikai állapot, mennyire pihent a férfi, a partnerével kb. milyen szinten áll a kapcsolatuk (pl. egy friss kapcsolatban nyilván gyorsabban újratölt, mint egy több évesben), hozzá van-e szokva több menethez stb.
2017. dec. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Őszintén köszönöm az eddigi válaszokat.

Van olyan, aki ha nem is mindig, de gyakran kezd bele többedszerre is egy alkalom esetén?

Én eddig azt hittem, minden férfi csak egyszer, aztán kész.

De én szeretném ha nem így lenne. A feleségem kívánná többször is, ezt érezni rajta. Olyan balekocskának érzem magam az első után abbahagyni. Meg szeretném is csak félek hogy nem sikerül.

2017. dec. 28. 08:09
 6/22 anonim ***** válasza:
Ehhez viszont egy igazán türelmes és megértő partner kell! Aki nem vág pofákat és nem csinál hisztit, ha nem sikerül mégsem. De erekció nélkül is ki tudod elégíteni "B" terv gyanánt...
2017. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
@5: Sport, vitaminok, PC-izom edzése, sok előjáték...lehet ezt fejleszteni, csak bele kell kezdeni.
2017. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Régen, napi 3-4 menet volt. Ez még akkor,mikor friss volt a kapcsolat és én is 20 év körül voltam. Azóta eltelt jó pár év. Már elég a heti 2-3 is. Nem azért, mert a potenciámmal gond van, hanem mert nem úgy kívánom ennyi idő után. Egy másik nővel még képes lennék napi többször is, ez biztos.

F 45

2017. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hét.
2017. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
akár 1-2 perc de ha nem megy ott a nyelved meg az ujjad addig rákészülhetsz
2017. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!