Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Képeket kérek inkább, de le is irhatjatok

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.....



2017. dec. 28. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle tetszik, nincs egy konkrét ideálom. Csak kövér, bodybuilder meg "anorexiás" ne legyen.
2017. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Külsőt illetően 180-190 cm magas, kissé izmos, sportos, ápolt, jólöltözött. A jólöltözött nálam azt jelenti, hogy hétköznapokon ing, póló vagy pulcsi, farmer, de leginkább a Mr Grey-féle öltönyös-nyakkendős verzió tetszik :D
2017. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekik csak a tömegfiúkák jönnek be: rózsaszín felső (ing, V-nyakú póló), hülye hajzat (oldalt felnyírt, felül meghagyott pamacs), minimum 180 cm testmagasság, viselkedésében legyen tahó lehetőleg.
2017. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Minden nap legalább egyszer felteszi valaki ezt a kérdést.

A világon jelenleg nagyjából 7 és fél milliárd ember él.

Ennek durván a fele nőnemű. A 15 és 40 közötti korosztályba durván 1,3-1,4 milliárd nő tartozik bele. Nyilván ennek valamekkora százaléka a saját neméhez vonzódik, esetleg aszexuális.

A magyar lakosság 52,3%-a nőnemű. Nagyjából 5,1 millió muff.

Minden ember más és más. Más ízléssel, más igényekkel. Ha minden nőt megkérdeznél az országban erről akkor is töménytelen mennyiségű eltérő véleményt kapnál, mivel a nők nem ugyanahhoz a testalkathoz, mentalitáshoz, személyiséghez vonzódnak. Így lehetséges az, hogy a girnyó, az izomagy, és a puffancs is talál magának asszonyt.

Mellesleg a külső egy szempont. Lehet valaki egy Adonisz, ha közben segghülye, vagy lekezelő tirpák senkiházi. Egy nő nem úgy választ magának partnert, hogy csak a hajszínt, szemszínt, testslkatot veszi figyelembe. Ez az egész jóval összetettebb.

Pl nekem kifejezetten tetsző forma mondjuk Luke Evans, de mellette bejön Vin Diesel is, Rami Malek is, vagy Elyas M’Barek, de Jonathan Rhys-Meyers is befutó lehetne, vagy esetleg egy Darren Hayes formájú figura is, és még sorolhatnám. Egyik sem hasonlít a másikra külsőre. De mégis egyiküket sem rúgnám ki az ágyamból.

Segítettem? ;)

2017. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
#4 Ha nem lenne annyi pénzük és nagy hírnevük, le sem szarnád őket.
2017. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nincs egy, konkret idealom. Tessek, mind tetszik. Boldog vagy?

21

2017. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

#5 Nem érdekel sem a pénzük, sem a hírnevük.

Most a pasik külseje volt a kérdés.

Ha érdekelne a pénz, akkor beleírtam volna Marilyn Mansont is.

A számomra vonzó külsejű pasikat írtam ide le, mert ezt kérdezte a kérdező. Írhattam volna a közvetlen környezetemből is, de nem hinném, hogy tudná a kérdés kiírója, kiről beszélek, hogy ha azt írtam volna, hogy a Tibi meg az Attis.

Kötözködni menj inkább a helyi kocsmába. Ott lesz rá vevő...

2017. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

#6 Ezek mind metroszexuálisok. Lényegében ugyanazok. Te sem az egyediséget keresed...


#7 Ezt benézted, mert egy kocsma lenne az utolsó hely, ahová betenném a lábam, te kis felszínes ringló.

2017. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Tipikusan az az ember vagy, aki mindenbe beleköt.

Szar lehet az életed.

2017. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

#8 Hiába trágárkodsz privátban, tudom ki vagy.

A zakkant agyú flúgos gyerek.

2017. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!