Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek tetszik ha egy nő puncija 1-2 számmal kissebb, mint a farkatok?

Figyelt kérdés

Elég szűk vagyok, ennek ellenére mindig folyok, annyira felizgulok.


Legutóbb azt mondta a férfi, akivel szexeltem, hogy olyan érzés volt neki, mintha egy szűz nőnek tette volna be és imádja hogy 1-2 számmal szűkebb vagyok, és a farka teljesen kitölt, sőt ha tövig bennem van, akkor sincs bent az egész, mert nem fér be.. Ennek ellenére a behatolással sincs gond, azt mondta így tökéletes.



Tényleg ennyire jó érzés ez?


2017. dec. 28. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

a nők puncijának nincs "mérete", aszerint tágul amekkora szerszám van benne. ha 2-3 hónapig nem szexel egy nő, akkor elég szűk lesz. viszont ha nagy farokkal rendszeresen megdolgozzák (vagy _hatalmas_ vibrátorral, dildóval, ami néhány nőt nagyon izgat, mert kellemes ahogy kitölti) akkor annyira ki tud tágulni, hogy egy amúgy átlagon felüli, 16 cm-es farokkal rendelkező férfi már harangozik benne.


a kérdésedre a válasz igen, naná h élvezzük.

2017. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szoktam intim tornát csinálni, kegel gyakorlatot.. Szex közben is jó érzés összehúzni a hüvelyem..még jobban..
2017. dec. 28. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Imádod magad mi? Gáz vagy
2017. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy jó!
2017. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Most mit kell ezt itt reklámozni?!
2017. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Maradjunk annyiban, hogy igen, jó, ha szűk, vagy szorítani tudja...
2017. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nos rohadtul más minden nő mérete erről kutatások is vannak és a tibeti káma szútra(rákerestek részlet a könyvből olvasható)is írja.Nyugalmiban van nő aki 6-7cm és 15körül fér valamelyik nő nyújthatatlan van olyan nő aki 12-15mély nyugalmiban,felizgulva 18-23 és befér tövig 25-30is mindezt csak 39 kaukázusi nőből nőgyógyászokkal vizsgálva.
2017. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene ha szexelnénk... Nekem kicsit úgyis vastagabb az átlagnál...40F BP.
2017. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem reklámoztam, kérdeztem. De a legtöbb ember nem érti meg a kérdést sem, ha nincs körülmagyarázva.


Ezért írtam részleteket.


Bocs, ha valakinek a lelkivilágába gázoltam ezzel.

2017. dec. 28. 15:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy egy hárommarkos 25 vagy 20 as vagy 15ösnél kisebb?Nekem néha fáj a vége ha nem rakhatom tövig ha nem nyúlik és sziszeg a nő.
2017. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!