Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik jártatok már ugy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik jártatok már ugy, hogy méretprobléma miatt nem valósult meg a szex?

Figyelt kérdés
akár orálisan, análisan, vaginálisan.
2017. dec. 28. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Vaginálisan.Csak félig az enyém.
2017. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha. Az átlag hüvely kisebb mint az átlag pénisz és közösüléskor a hüvelynek ki kell tágulnia. Ilyenkor alkalmazkodik a pénisz méretéhez. Ezért van az, hogy átlagos pénisszel is "fel lehet koppanni a végén", ha a nő a hátán fekszik és felhúzza a lábait.
2017. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. (12cm)


Több lánnyal is eljutottunk az orális szexig, az jól is esett nekik, de amikor le kellett volna venni a gatyámat, féltem, hogy csalódni fog.


Volt, hogy emiatt annyira szégyelltem magam, hogy rögtön utána szakítottam vele.

2017. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt aki mondta hogy hat azt be nem teszem neki.
2017. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel enyém hosszra átlagos, de vastagságra viszont méretesebb análnál azért figyelni kell. Egy hivatásos mondta csak hogy popsiba neki sok lenne. Többinél max megjegyzik meg kérik tényleg lassan hatoljak be.
2017. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mádár0218 ***** válasza:

Én még nem, szerencsére :)

17cm


18/F

2017. dec. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!